Майже 2 мільйони: орендар Центрального скверу повернув місту дворічний борг

16:41, 08 Листопада, 2023

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрсфера», яка орендує Центральний сквер у Кропивницькому, протягом двох років не сплачував у міський бюджет плату за користування ділянкою, за що прокуратура подала позов до суду.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, ТОВ «Укрсфера» два роки поспіль не сплачував за оренду Центрального скеру у Кропивницькому, де наразі завершує будівництво Макдональдзу. За цей час борг сягнув суми у 1,8 мільйона гривень

Нагадаємо, що у жовтні 2023 року заступник міського голови Олександр Мосін заявляв, що міська рада скерувала позов до суду про стягнення 1,8 мільйона гривень, та водночас хочуть укласти з «Укрсфрою» мирову угоду про реструктуризацію боргу.

За інформацією прокуратури, у суді «Укрсфера» клопотала про дворічну розстрочку майже двохмільйонного боргу. та згодом підприємство подало документи до суду, що борг був погашений, тому Господарський суд Кіровоградщини закрив провадження у справі.

«Сьогодні у судовому засіданні представник відповідача подав до суду документи, що підтверджують сплату боргу. Відзначу, що оплату відповідач здійснював уже після відкритям судом провадження. Представник міськради підтвердив суду, що кошти фактично надійшли на рахунки Кропивницької міської ради», – запевнив в.о.керівника Кропивницької окружної прокуратури Володимир Рубан.

 «Гречка» раніше розповідала коли у Кропивницькому й Олександрії чекати на відкриття МакДональдза

Останні новини по темі
На щиті: громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів та дати прощання
В громаді на Кіровоградщині виявили африканську чуму свиней: знищать семеро тварин
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024