Тривоги чи опалювальний сезон? Кропивницький виш перейшов на дистанційне навчання

15:15, 14 Листопада, 2023

У Кропивницькому із 13 листопада Центральноукраїнський державний університет імені Володимир Винниченка перейшов на дистанційне навчання. У виші пояснили, чому прийняли таке рішення.

У коментарі “Гречці” речниця ректора університету Анастасія Мусатенко підтвердила інформацію та пояснила, що причиною цьому стали затяжні повітряні тривоги.

“Тривоги лунають надто довго. Весь цей час студенти змушені перебувати в укритті. Тому в адміністрації порадилися і вирішили, що дистанційне навчання буде кращим варіантом. До всього, деякі студенти одразу з укриття на пару йдуть, а хтось хоче випити кави і його треба розшукувати. На дистанційному після тривоги проходить 2-3 хвилини і продовжується пара”, – зауважила вона.

У свою чергу, ректор університету Євген Соболь на своїй Facebook-сторінці повідомив, що крім міркувань безпеки і комфорту студентів та колективу, врахували й організацію роботи так, аби на період онлайн-навчання припало більше саме того матеріалу, який має бути самостійно опрацьований молоддю.

Проте, один із студентів вишу повідомив “Гречці”, що в університеті їм при оголошенні про перехід на дистанційне, зазначили, що причиною є і нестача грошей у вишу для оплати за опалення.

На питання “Гречки”, чи дійсно перехід на дистанційне повʼязаний із початком опалювального сезону, речниця очільника вишу сказала, що вона такою інформацією не володіє, зазначивши, що офлайн-навчання дійсно важко організувати в умовах затяжних тривог і рішення приймалося заради безпеки студентів.

При цьому Анастасія Мусатенко наголосила, що викладачі та інші працівники закладу працюватимуть безпосередньо в університеті. Студенти, які мають питання чи потребують консультацій викладачів, можуть прийти до вишу і зустрітися з ними.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що між керівниками аматорського театру «Резонанс» та Центральноукраїнського університету стався конфлікт. Тоді ректор Євген Соболь розповів “Гречці”, що фінансування університету з держбюджету зменшилося на 25%, тобто на 12 мільйонів гривень. Через це довелося скорочувати штат та економити на виплатах за рахунок скорочення робочого дня.

Останні новини по темі
Смертельна ДТП у Бобринці: обвинувачений намагався оскаржити вирок
Студентів Кропивницького запрошують на інтелектуальний турнір
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024