ВІЛ-інфіковані діти з Кіроворадщині не залишаться без новорічного дива

16:10, 28 Грудня, 2013

Напередодні новорічних свят, хотілося зробити щось потрібне і радісне для дітей, яких торкнулася проблема ВІЛ\ СНІДу. А таких діток, тільки в нашій області, 80 людей. Хтось має повноцінну сім’ю, а у когось і зовсім немає батьків.Кожному з них, ще належить пройти довгий життєвий шлях і хочеться, щоб налаштовані вони були рішуче і оптимістично! Вірили в чудеса і знали, що добрі люди зустрічаються не тільки в казках, а й у реальному житті.

Так от, про чудеса!

Був оголошений збір коштів, для придбання подарунків дітям, які є клієнтами Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ ».

Це неймовірно, але менше ніж за тиждень, була зібрана сума, яка перевершила всі наші очікування: 22 000 тисячі гривень. Тепер, цих грошей вистачить не тільки на новорічні подарунки, а й для вирішення більш гострих питань. Для ВІЛ – позитивних дітей планується закупити: новорічні подарунки, вітаміни, телевізор у дитячу кімнату денного перебування, комплекти розвиваючих DVD- дисків, електронні ваги для малюків у СНІД- центр, дитяче харчування для діток з малозабезпечених сімей, засоби по догляду за новонародженим і ще ряд позицій. Решту суми планується витратити на допомогу тим дітям, які потребують лікування та реабілітації після перенесених захворювань.
Хочеться відзначити, що всі наші благодійники – це молоді люди 20-30 років, учасники клубного форуму з питань інтернет маркетингу. Це означає, що на сьогоднішній день, все більше молоді толерантно ставиться до ВІЛ – позитивних людей, і не вважають діагноз чумою, якою потрібно цуратися.

Команда Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ » щиро вдячна всім, хто відгукнувся на наш заклик і зробив свій внесок у цю добру справу. Особлива подяка Олесі Александровій за організацію даної ініціативи!

Нехай, у Вашому житті, буде багато казкових чудес, таких же щедрих і чудесних, які ви сьогодні подарували нашим дітям!

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Останні новини по темі
Народ підготував новорічне звернення до Президента України (ВІДЕО)
Як боролися з українською мовою останні 100 років? (ВІДЕО)
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024