Академія медіа для дівчат: чого навчатимуть і як долучитися

17:45, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат.

Як повідомила проєктна менеджерка ГО “Жіноча Ліга”  Наталія Баліцька, випускниці проєкту отримають не тільки базові знання у відповідних сферах, але й навчаться висвітлювати такі соціальні питання, як гендерна нерівність, зміна клімату, бодішеймінг та багато іншого.

“Проєкт “Академія медіа для дівчат 1.0” —  це унікальна можливість для дівчат віком 18-21 років, які не вивчають журналістику чи комунікації у рамках формальної освіти, розвинути свої навички у сфері медіа, комунікацій та блогінгу. Це інструмент, який допоможе стати більш стійкими до дезінформації та маніпуляцій, а також набути комплексне розуміння того, як працює медіа та блогінг в Україні”, – йдеться повідомленні.

Навчання складатиметься з:

  • 20 онлайн зустрічей (10 інформаційних та 10 практичних);
  • Завдань між зустрічами (індивідуальних та командних);
  • Менторської підтримки для виконання командних завдань;
  • Інтерактивів на знайомство та командотворення;
  • Додаткових ресурсів для глибшого самостійного опрацювання кожної теми;
  • Спільноти підтримки та розвитку в Telegram;
  • Конкурсу журналістських матеріалів, найкращі з яких будуть опубліковані у партнерських медіа;
  • Конкурсу соціально-орієнтованих матеріалів для публікації в соціальних мережах, авторка одного з яких отримає одноразовий грант у розмірі 3 000 грн для купівлі додаткових навчальних матеріалів/курсів з теми, релевантної до теми проєкту;
  • Стажування в редакції медіа партнера проєкту – онлайн журналі “Українки”;
  • Дводенного навчального візиту до Києва для найбільш старанних випускниць (20 учасниць) з відвідуванням медіа редакції, дискусією щодо розвитку журналістики та блогінгу в Україні, а також воркшопами щодо публічних виступів та розвитку креативного мислення.

Хто може вступити в академію

Взяти участь у проєкті можуть дівчата віком від 18 до 21 років з усіх областей України, що навчаються  коледжі або університеті на спеціальності, яка не пов’язана з журналістикою чи комунікаціями (наприклад, вивчають історію, соціологію, економіку, ІТ, тощо).

Організатори зазначили, що до участі у проєкті буде відібрано 50 дівчат з усієї України на основі мотивації та готовності взяти участь в усіх зустрічах. Пріоритет надаватимуть дівчатам з невеликих населених пунктів з урахуванням регіональної представленості.

Як взяти участь у проєкті

Підтвердження отримання заявки буде надіслано до 23:59 30 червня 2024. Результати відбору будуть оголошені до 23:59 4 липня 2024

Останні новини по темі
На щиті: дві громади на Кіровоградщині повідомили про втрати на фронті
тролейбус ДТП на перехресті 1
Водійка тролейбуса порушила правила проїзду перехресть: у Кропивницькому сталася ДТП
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024