Аварійні відключення електрики на Кіровоградщині: де шукати оперативну інформацію

09:16, 22 Березня, 2024
ОНОВЛЕНО

Через російську атаку у ніч на 22 березня на Кіровоградщині ввели аварійні відключення електрики. В «Кіровоградобленерго» пояснили, де дивитись оперативну інформацію щодо відключень у вашому районі.

Нагадаємо, що через масову атаку ракетами і дронами в областях України є пошкодження критичної інфраструктури. У Кіровоградській області запровадили аварійні відключення електрики для утримання балансу в енергосистемі. Кожні дві години відключатимуть половину абонентів житлового сектора у деяких громадах області. У Кропивницькому відключення будуть в мікрорайонах на околицях міста.

Як повідомила «Гречці» речниця ПрАТ «Кіровоградобленерго» Альона Данильченко, аварійні відключення запровадили в області 22 березня о 5:35 ранку.

«Вони є аварійними, тож завчасно скласти графік неможливо. Наші оператори відключають постачання за вказівкою “Укренерго”, тож наперед повідомити, де електрики не буде, ми не можемо – все залежить від балансу в енергосистемі. Об’єкти критичної інфраструктури, такі як лікарні чи підприємства, відключати не будуть», – пояснила вона.

За словами речниці, наразі є проблеми з функціонуванням офіційного сайту «Кіровоградобленерго», тому оперативну інформацію про відключення публікують насамперед в Телеграм-каналах відповідних районів Кіровоградщини. Щоб слідкувати за інформацією про відключення, потрібно:

  • перейти за посиланням до списку офіційних телеграм каналів «Кіровоградобленерго»;
  • обрати свій район електричних мереж (РЕМ) – наприклад, у Кропивницькому це «Кіровоградський міський РЕМ», для населених пунктів Кропивницького району – «Кіровоградський РЕМ»;
  • підписатися на відповідний телеграм-канал, посилання на який є у списку під назвою вашого РЕМу.

Голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький повідомив, що є пошкодження енергетичних об’єктів у багатьох регіонах.

«На жаль, є обмеження енергопостачання в різних регіонах України, переважно на лівому березі Дніпра. Енергосистема працює цілісно. Всіх споживачів, всіх українців прошу набратися терпіння і не піддаватися паніці. Енергетики вже працюють і роблять все можливе, щоб енергопостачання відновити у найкоротші терміни», – сказав він.

Щодо пошкоджень ДніпроГЕС, то голова «Укренерго» підкреслив, що жодних ризиків прориву дамби немає.

ОНОВЛЕНО: «Кіровоградобленерго» повідомило, що о 12:00 на Кіровоградщині скасували застосування графіків аварійних відключень і йде поступове відновлення електропостачання.

Останні новини по темі
Як правильно спілкуватися з людьми з ампутаціями: в Україні запустили навчальний мобільний додаток
У Кропивницькому мікрорайон Катранівка частково залишиться без води
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024