Екс-очільник ДАІ Кіровоградщини тепер на “рибній” посаді в Одесі

15:55, 09 Червня, 2015

Екс-очільник ДАІ Кіровоградщини, якого за часів Євромайдану громадські активісти звинувачували у тиску та корупції, знову при посаді. Тепер на Одещині.

Олексія Березневича було звільнено з посади начальника ДАІ Кіровоградської області навесні 2014. Тоді його звільнення на прохання громади ініціював голова ОДА Олександр Петік. Люди були переконані, саме за вказівкою Березневича рядові працівники ДАІ за надуманими звинуваченнями затримували автомайданівців.

Також активісти цікавились, звідки у держслужбовця гроші на розбудову маєтку.

Проте, вже в травні 2014 Березневич займає посаду заступника начальника УДАІ ГУМВС України у Донецькій області.

Коли почали бити на сполох громадські активісти і журналісти, то аж у грудні Березневича відсторонили від посади і розпочали службове розслідування. На свою посаду на Донбасі він так і не повернувся.

Проте зараз Олексій Березневич знову при посаді – він очолює Державну службу охорони в Одеській області.

ДСО займається охороною великих державних об’єктів. Наприклад, портів.

Чому “рибне місце” дісталось чиновнику, який підпадає під люстрацію? Які результати службового розслідування щодо корупції Березневича? Питання залишаються відкритими.

Останні новини по темі
Освітяни Кіровограда вчасно отримають зарплати й відпускні
Як зміниться система управління ОСББ в Кіровограді з 1 липня? (ІНФОГРАФІКА)
Читайте також

У Кропивницькій міській Лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД)  (раніше лікарня №4 — ред.) з 1 липня на 15% зменшують оплату праці лікарям та середньому медичному персоналу. М...

17:23, 26 Червня, 2026

На Кіровоградщині: Олександрівська, Новомиргородська, Добровеличківська громади повідомили про загибель військових....

17:13, 26 Червня, 2026

13 громад із Кіровоградщини представили свої проєкти на Конференції з питань відновлення України (URC 2026), що проходить у Ґданську (Польща). Розповідаємо, що саме презентували...

16:05, 26 Червня, 2026