Із 24 червня на Кіровоградщині графіки відключень світла оприлюднюватимуть на тиждень

10:00, 24 Червня, 2024

Від сьогодні, 24 червня, на Кіровоградщині графіки погодинних відключень розроблятимуть сталими на весь тиждень. До цього графіки змінювали щоденно.

Про це повідомили у пресслужбі ПрАТ “Кірвооградобленерго”.

“Враховуючи скарги наших споживачів про неможливість планування денних справ у зв’язку з постійними змінами часу вимкнення електроенергії, ПрАТ Кіровоградобленерго змінює принцип формування графіків погодинних відключень. З 24.06.2024 наші споживачі отримають графік прогнозованих відключень на тиждень за яким проміжки часу коли світло є будуть незмінними”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, під час оприлюднення графік відтепер вказувати будуть і години, коли світло є, і окремо години, коли немає.

Нагадаємо, на тиждень з 24 до 30 червня 2024 року буде діяти прогнозований графік погодинних відключень за схемою – 2-/4+.

Всі зміни в графіках погодинних відключень будуть застосовуватися виключно до цих часових періодів. 

Проте, пресслужба ПрАТ “Кіровоградобленерго” акцентую, що у разі, якщо  буде різке погіршення ситуації в енергосистемі України, то  НЕК Укренерго буде вимушене ввести в дію графік погодинних відключень за схемою – 2-/2+. Тоді межі тижневих графіків можуть бути теж змінені. Про це інформуватимуть додатково.

До якої черги відноситься та чи інша адреса, можна подивитися за посиланням.

Останні новини по темі
Вперше в історії: спортсмен із Кропивницького завоював ліцензію для змагань на Олімпійських іграх
загинув військовий
Втрати на фронті: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024