Із квітами та прапорами: у Долинській громаді зустріли звільненого з полону воїна

15:09, 13 Квітня, 2024

У Долинській громаді, що на Кіровоградщині, 12 квітня зустріли звільненого з ворожого полону земляка Максима Баришніка.

Про це повідомили на офіційній Facebook-cторінці Долинської міськради.

Максим Баришник із села Маловодяне. Він майже два роки був у російському полоні. Воїн потрапив у полон разом із побратимами з полку “Азов”, з якими разом захищали Маріуполь.

На території вільного простору «Небо» на Захисника чекали рідні, долинська молодь, представники Долинської міської ради та громадських організацій. 

“Юнака щиро вітали з поверненням на рідну землю запашним короваєм, теплими словами й обіймами, дарували квіти, солодощі, сувеніри та великоднього кошика з гостинцями, щоб відзначити таке довгоочікуване повернення Героя додому, на рідну долинщину”, – йдеться у повідомленні.

Максим повернувся до України під час обміну полоненими, який відбувся 31 січня 2024 року.  Два з половиною місяці, після звільнення, він проходив реабілітацію як фізичну, так і психологічну. 

 “Це неймовірні відчуття –  опинитися знову на рідній землі, обіймати своїх рідних та друзів, – говорить воїн. – Віра в нашу перемогу додавала сил витримати всі жахіття ізоляції в російському ув’язненні”.

Нагадаємо, 5 квітня в Аджамській громаді зустріли звільненого з ворожого полону земляка Єгора Володіна.

Останні новини по темі
Полеглого воїна із Великосеверинівської громади відзначили державною нагородою
Неіснуючі будівлі та самозахоплення землі: що було і буде з Никанорівським лісопарком?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024