Кропивницький отримає машину для прочищення ливнівок та каналізацій

09:22, 16 Квітня, 2024

Кропивнивницький в рамках міжнародної співпраці отримає спецавтомобіль для прочищення ливнівок та каналізацій.

Як повідомив 16 квітня у коментарі “Гречці” прессекретар міськради Кропивницького Сергій Якунін, автомобіль передасть громада з німецького міста Крефельда.

“Можна часто побачити як на вулиці протікає каналізація. Це через те що водомережі замулюються, забиваються сміттям чи листям. Так от ця машина, яку отримає Кропивницький, для того, щоб пробивати місця засмічення. І станом на сьогодні вона дуже потрібна місту”, – зазначив він.

За його словами машина під тиском подає воду і пробиває засмічення, дозволяючи воді стікати в каналізацію.

Користуватися машиною будуть працівники кропивницького водоканалу.

Як розповіла у коментарі “Гречці” директорка кропивницького водоканалу Валентина Давидчук, на разі місто має лише одну машину для очищення ливнівок та каналізацій.

“На наш час без такої спеціалізованої техніки неможливо прочистити каналізацію. Одна машина у нас є, але її не вистачає. А друга значно допоможе пришвидшити прибрати засмічення”, – Валентина Давидчук.

За її словами, про користь спецмашини буде відомо згодом, коли її передадуть, а працівники водоканалу пройдуть навчання з її використання.

Зазначимо, у Кропивницькому затоплення вулиць під час сильного дощу трапляються часто. Наприклад, у серпні 2023 затопило три вулиці. Вода не сходила через забруднені ливнівки.

У червні 2023 року, у місті забилася зливна каналізація. Район Ковалівки був традиційно затоплений.

Тоді очевидці публікували відео, як на вулиці Острівській біля площі Богдана Хмельницького плавають комунальні автобуси.

Останні новини по темі
Повалені дерева та знеструмлені мікрорайони: як на Кіровоградщині ліквідовують наслідки негоди
Негода дерева патрульна Кропивницький
Через негоду на дорогах у Кропивницькому ускладнено рух: де саме
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024