Мешканців Кіровоградщини запрошують взяти участь у відновленні громад, постраждалих внаслідок війни

09:33, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Київській та Херсонській областях з метою відновлення соціально важливої інфраструктури.

Довідка: БУРчик – це волонтерська акція, заснована у 2014 році, як ініціатива  в межах Української освітньої платформи, що через волонтерство об’єднує і розвиває молодь. У 2021 році БУР розвинулась у незалежну організацію, що успішно реалізовує проєкти спрямовані на відбудову України та поширення неформальної освіти серед сучасної молоді.

Акція може тривати від одного до трьох днів, взяти участь можуть 10 волонтерів віком від 14 до 35 років.

БУРчик допомагає громаді відбудувати соціально-важливу інфраструктуру, а волонтерам набути корисні навички. Втілюючи акцію волонтери вчаться лідерству, управлінню процесами, відповідальності, довірі.

Територіальним громадам БУР допомагає в реалізації акції – забезпечує ресурсами, надає менторську підтримку та підсилює місцеву команду.

Для ініціативної групи – це можливість розвинути почуття відповідальності та навичку лідерства, а також навчитись механізму комплексного розв’язання проблем.

Проєкт покликаний не тільки зміцнити громаду, а й розвинути її, тому на БУРчику буде культурно-освітня програма, де мешканці та волонтери зможуть відпочити, обмінятися досвідом, послухати цікаву лекцію/тренінг.

Дедлайн реєстрації 29 травня. Посилання на реєстрацію за цим лінком.

Останні новини по темі
121 бригада показала знищений ворожий безпілотник
Піткевич Владислав траур
У Приютівській громаді повідомили про загибель земляка на фронті
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024