Бізнесмена Сергія Тарасова з Кіровоградщини оголосили у розшук

11:33, 01 Березня, 2024

Власника декількох агропідприємств Сергія Тарасова з Кропивницького оголосили у розшук за обвинуваченнями у декількох статтях, зокрема відмивання майна та незаконне поводження зі зброєю.

Інформація про оголошення в розшук опублікована на сайті Міністерства внутрішніх справ, у сервісі «Особи, які переховуються від органів влади». Згідно з нею, Сергій Тарасов з 10 січня 2024 року переховується від органів досудового розслідування.

Його розшукують у зв’язку з обвинуваченням за чотирма статтями:

  • 190 частина 4 – шахрайство у великих розмірах або шляхом незаконних операцій;
  • 191 частина 5 – привласнення, розтрата майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою;
  • 209 частина 3 – відмивання майна вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі;
  • 263 частина 1 – незаконне носіння, зберігання, збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухівки.

Контактний номер телефону, за яким можна повідомити інформація про розшукуваного Сергія Тарасова: (0522)36-13-06. Це є контактним номером управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

«Гречка» звернулася до управління СБУ в Кіровоградській області за коментарем щодо цієї ситуації. В СБУ повідомили, що поки триває слідство, вони не коментують відомості досудового розслідування.

Нагадаємо, що Сергій Тарасов є засновником низки агропідприємств. Його син, народний депутат з фракції «Слуга народу» Олег Тарасов є засновником та керівником аграрних підприємств з групи компаній «I&U Group». Нагадаємо, що «I&U Group» фігурувала у кримінальному провадженні щодо «тихого рейдерства».

Останні новини по темі
Спадщина: що змінилось у процедурі під час війни
нотаріус
недобудова трерапевтичного відділення Помічна
“Укрзалізниця” планує списати недобуд лікарні у Помічній
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024