На Кіровоградщині створять три індустріальні парки за 2,5 мільярда

13:11, 16 Травня, 2024
ПАРТНЕРСЬКА ПУБЛІКАЦІЯ

Міжвідомча нарада, під час якої мова йшла про створення на території Кіровоградщини індустріальних парків, відбулася в Кропивницькому 15 травня.

На Кіровоградщині працюють над створенням трьох індустріальних парків. Мова йде про ІП «Ростагропром» та ІП «Радій» у Кропивницькому, а також ІП «Стан-Інвест» в Олександрії.

Участь у заході взяли голова обласної ради Юрій Дрозд, начальник ОВА Андрій Райкович разом із заступниками, народні депутати Ігор Мурдій, Олександр Дануца, Юрій Кузбит, Дмитро Кисилевський, Богдан Кицак, Ярослав Рущишин, керівники відповідних департаментів ОВА та представники бізнесу.

Нарада Дануца
Олександр Корінний нарада

«Створення індустріальних парків на території Кіровоградщини – це, безперечно, новий поштовх для економічного розвитку області. Такі кроки є складовою політики “Зроблено в Україні”, мета якої – стимулювання виробництва, залучення інвестицій у реальний сектор економіки та збільшення обсягів несировинного експорту, а також створення нових робочих місць для населення», – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

За словами посадовця, навіть беручи до уваги воєнні дії, розвиток індустріальних парків – виправданий крок, який на часі. Адже це і додаткові податкові надходження до бюджетів, і економічна спроможність області в майбутньому, і покращення бізнес-клімату в Україні загалом.

Створити індустріальні парки на Кіровоградщині планують за 7-10 років. Орієнтовна вартість реалізації проєктів становить в сумі 2,5 мільярдів гривень. Фінансувати їхнє будівництво будуть з державного та місцевих бюджетів, від інвесторів та ініціаторів створення індустріальних парків.

Передбачається, що три нові індустріальні парки у Кіровоградській області забезпечать 2345 нових робочих місць.

Фото: Кіровоградська обласна рада

Останні новини по темі
Торговий центр замість недобудови: як в Новоукраїнці місцева влада співпрацює з інвесторами
Незаконно нараховував зарплатню? Декана «Льотки» підозрюють у розтраті
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024