Навіки у строю: чотири громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників 

17:20, 22 Березня, 2024

Сьогодні, 22 березня, чотири громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників на фронті.

Новомиргородська громада повідомила про загибель Сергія Татаренка.

Воїн загинув 29 жовтня 2022 року в ході штурмових дій на території Луганської області загинув мешканець міста. Тривалий час Герой вважався безвісти зниклим.

Про час, місце і дату церемонії прощання з Сергієм Татаренком на сторінці громади повідомлять додатково.

Кетрисанівська громада повідомила про загибель захисника Олега Іванова.

Народився захисник 2 жовтня 2001 року в селі Кетрисанівка. Навчався у Кетрисанівській загальноосвітній школі, де закінчив дев’ять класів. Потім здобував спеціальність тракториста у Професійно-технічному училищі міста Бобринця. 

18 квітня 2022 року долучився до лав ЗСУ, служив стрільцем, отримав Грамоту командира військової частини за бездоганну службу.

Олег загинув 18 березня 2024 року на лівому березі річки Дніпро у населеному пункті Кринки Херсонської області.

У захисника залишились бабуся, батько, сестра та брат.

Петрівська громада повідомила про загибель земляка Віктора Стражеця, воїна третього  механізованого відділення.

Стражець Віктор Васильович народився 23 листопада 1977 року в селі Зелене Миколаївської області. Закінчив 9 класів, потім навчався на тракториста у Кропивницькому, де і познайомився зі своєю майбутньою дружиною Зінаїдою. 

У 1998 році молода пара побралася та оселилася в селі Веселівка Кіровоградського району Кіровоградської області. Через рік у них народився син Віталій. У 2005 році родина переїхала до села  Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області. Віктор Васильович працював  на різних підприємствах у Кривому Розі. 

До повномасштабного вторгнення  працював слюсарем. За станом здоров’я Віктор не проходив строкову військову службу, але з початком збройної агресії у липні 2023 року був мобілізований до Збройних Сил України .

З 9 грудня 2023 року Віктор вважався зниклим безвісти під час бойового зіткнення з переважаючими силами противника  у районі населеного пункту Синьківка Куп’янського напрямку Харківської області. Його тіло ідентифікували 20 березня 2024 року.

Прощання з Героєм відбудеться 25 березня у селі Володимерівка. Зустрічатимуть захисника живим коридором  відбудеться о 09.30 від КНП «Петрівська центральна лікарня» до пам’ятного знаку «Танк».

Останні новини по темі
У Знам’янці горів будинок: є загиблі
Воїн з Піщанобрідської громади отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ «Срібний Хрест»
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024