Оперативне командування “Південь” очолив уродженець Кіровоградщини

11:02, 20 Квітня, 2024

Командувачем військ оперативного командування “Південь” призначили бригадного генерала Геннадія Шаповалова.

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці ОК “Південь”, новопризначеного командира особовому складу представив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк у вівторок, 16 квітня.

Він також подякував за службу на цій посаді попередньому командувачу, генерал-майору Андрію Ковальчуку, та привітав його з призначенням на посаду начальника військової академії в Одесі.

“Із великою вдячністю за потужну роботу Андрія Трохимовича я прийняв посаду командувача оперативного командування “Південь”. Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу і наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці та у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів!”, – наголосив бригадний генерал Геннадій Шаповалов.

Довідково про Геннадія Шаповалова

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті. У 2012 з відзнакою закінчив Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. В березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима бойового офіцера Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії”. Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

Останні новини по темі
Чи буде зеленим Центральний сквер Кропивницького: які ризики є
Центральний сквер у Кропивницькому
economica ціни
Продукти, транспорт і комунальні послуги: як змінилися ціни на Кіровоградщині у 2024
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024