«Рішав» за експорт? На Кіровоградщині експосадовця судитимуть за зловживання впливом

17:18, 08 Квітня, 2024

На Кіровоградщині перед судом постане колишній посадовець Держпродспоживслужби – його обвинувачують у зловживанні службовим впливом.

Про це сьогодні, 8 квітня, повідомили на офіційному сайті Кіровоградської обласної прокуратури.

Йдеться про колишнього керівника підрозділу Південного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби. За версією слідства, вже після того, як він пішов з посади, чоловік використовував раніше отримані зв’язки. Свої «послуги» він пропонував підприємцям, які експортують сировину тваринного походження за кордон і мають для цього оформити відповідні дозволи.

«Обвинувачений переконував їх, що за грошову винагороду закриватиме” їм питання щодо одержання необхідних дозвільних документів. Ці “послуги” держслужбовець оцінив у 30 тисяч гривень щоквартально», – йдеться у повідомленні обвинувачення.

У прокуратурі стверджують, що обвинувачений, крім щоквартальної плати, вимагав у підприємців ще й по 100 доларів за кожен виданий дозвіл.

Досудове розслідування у цій справі завершено. Обвинувачення у зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України) щодо колишнього посадовця передали до суду. Санкція цієї статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Раніше «Гречка» повідомляла, що перед судом постане колишній керівник держпідприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» та його підлеглий, яких обвинувачують у привласненні грошей під час ремонту доріг.

Останні новини по темі
У Знам’янці без води лишилися п’ять районів міста: чому
voda
Навіки у строю: Кропивницька громада повідомила про загибель захисника
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024