Самовільне будівництво у Дендропарку? Директорці підприємства оголосили підозру

12:08, 20 Травня, 2024

Директорці приватного підприємства у Кропивницькому оголосили про підозру у самовільному будівництві. Йдеться про добудову ресторану «Арка» у Дендропарку.

Про це у понеділок, 20 травня, повідомила Кіровоградська обласна прокуратура. За версією слідства, Директорка без рішення місцевої ради про передачу їй відповідної земельної ділянки та зробила добудову ресторану «Арка» у Дендропарку.

«Самовільно зайняла 287 квадратних метрів, на яких задля підприємницької діяльності та розширення площі ресторану здійснила самовільне будівництво площею 273,6 квадратні метри», — йдеться у повідомленні правоохоронців.

Директорці приватного підприємства оголосили підозру у самовільному будівництві на самовільно зайнятій земельній ділянці на території природно-заповідного фонду (ч. 4 ст. 197-1 КК України). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від одного до трьох років.

Раніше «Гречка» інформувала про зміни Плану зонування Кропивницького, пов’язані із земельною ділянкою біля річки Інгул, де планують звести три десятиповерхівки.

Ілюстративне фото з Google maps.

Останні новини по темі
Що з українською енергетикою нині: відповідь експерта на три важливі питання
Рекорд України у лазінні на швидкість встановив спортсмен із Кропивницького
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024