Школам та дитсадкам Кіровоградщини пропонують безоплатні саджанці: як отримати

09:59, 29 Травня, 2024

У Кропивницькому для шкіл та дитсадків області запустили благодійну акцію, в рамках якої вони можуть безоплатно отримати саджанці квітів. Детальніше про ініціативу та як до неї долучитись,  “Гречка” дізнавалась в ініціатора проєкту “Піхота.UA”, ветерана російсько-української війни Сергія Горбаньова.

Сергій Горбаньов виступив організатором акції. До неї він залучив в місцеві квіткові магазини та Дендропарк, які готові передати саджанці квітів навчальним закладам Кропивницького. 

“Минулого року в Дендропарку частину тюльпанів працівники залишали собі, частково продавали, а частково віддавали на благодійність. Ми звернулись до них з проханням поділитись саджанцями, щоби вихованці дитсадків та школярі спільно з педагогами могли посадити квіти. Таким чином діти могли б відчути свій соціально важливий внесок, а квіти стали б вагомою окрасою закладів, де вони навчаються. Нам пішли назустріч і погодились допомогти, також долучились місцеві магазини квітів, які також готові поділитись саджанцями тюльпанів і не тільки” – говорить Сергій горбаньов. 

Із його слів, саджанці будуть розповсюджувати ближче до сезону садіння. Вже є плани висадити тюльпани в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та на території Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. 

“Ще до повномасштабної війни ми домовились із Львівським садівництвом, вони хотіли нам передати плодово-ягідні дерева. Також діти малювали малюнки, на яких зображали галявину свого садочку чи школи і якою вони її бачать: з ялинками, квітами, деревами. Дитячі малюнки надсилали в садівництва Дніпропетровщини, Харківщини і вони їх нам готові були подарувати. Війна завадила і було не до акції, але зараз вирішили поновити ініціативу та налагодити співпрацю з крамницями квітів. Якщо буде багато запитів, готові розглянути ще пропозиції від квітникарів, які готові поділитись квітами для благодійності”,— зазначив ініціатор проєкту “Піхота.UA”. 

За словами Сергія Горбаньова, отримати саджанці квітів можуть дитячі садочки та школи як Кропивницького так і області. Для цього потрібно звернутися за такими номерами телефонів:

  • 067 598 17 20;
  • 066 644 79 40.

Сьогодні, 29 травня, на своїй Facebook-сторінці Сергій Горбаньов повідомив також, що до Кропивницького надходять дерева, кущі та різноманітні квіти, щоб діти мали можливість посадити біля своїх шкіл, дитячих садків, центрів дозвілля, наукових установ, лікарні.

“Наші неймовірні друзі, їх підтримка неймовірна. Програма озеленення дитячих майданчиків, немає грантів та іншого фінансування, має купу неймовірних сердець. Запис є обов’язковим”, – уточнив він.

Нагадаємо, “Гречка” повідомляла раніше про те, що у Кропивницькому на базі Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді працює планетарій. 

Останні новини по темі
Не вніс у декларацію 2,7 мільйона? Судитимуть голову Кропивницької райради
Лейбенко Андрій суд
На Кіровоградщині силами ППО знищили ворожий безпілотник: є пошкодження
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024