Стукачі з Кіровоградщини погано працювали на Євромайдані
Генерал-лейтенант міліції Генадій Москаль, який очолює спеціальну слідчу комісії Верховної Ради, щойно оприлюднив цікавий документ. З нього випливає, ніби укорінені управлінням Служби безпеки України по Кіровоградській області у середовище “майданівців” позаштатні “джерела” ставились до своїх обов’язків дуже “своєрідно”. Чи то з-за невеличких “преміальних”, чи то дівчата та хлопці направду відчували неминучий крах “режиму донецьких”.
“З доповідної записки, яка є в розпорядженні ТСК, чітко видно, що в період протистоянь на Євромайдані знаходилася велика кількість агентури СБУ, – зазначив народний депутат Москаль на своїй сторінці в одній з соціальних мереж. – За наявною у комісії інформацією, частина з них і далі перебуває на території Майдану”.
“Гречка”, з люб’язного дозволу Геннадія Геннадійовича, подає доповідну записку із збереженням стилістики оригіналу:
«Щодо інформації, отриманої від оперативних джерел регіональних підрозділів, які перебувають на «Євромайдані».
Всього з 12 січня п.р. отримано понад 60 інформаційних повідомлень від оперативних джерел (12) регіональних органів, які відстежують оперативну ситуацію на «Євромайдані», з яких 32 мали актуальний характер і доповідалася керівництву Департаменту та Службі безпеки України.
Найбільш активно надавали актуальну інформацію оперативні джерела УСБУ по Харківській, Хмельницькій, Миколаївській, Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській та Дніпропетровській областей.
Потребує активізації робота УСБУ в Львівській та Закарпатській областях, яка мала епізодичний характер.
За вказаний період не надходило інформації від оперативних джерел, котрі перебувають на території «Євромайдану», з Житомирської, Сумської та Тернопільської областей.
Чернівецька, Рівненська, Полтавська, Кіровоградська та Черкаська області не забезпечили висвітлення оперативної обстановки на «Євромайдані» внаслідок ненадання наявних оперативних джерел.
Інформація, що надходила від оперативних джерел, була актуальною, висвітлювала ситуацію щодо матеріального забезпечення опозиції, охорони наметового містечка, кадрових переміщень серед активістів «Євромайдану» тощо».
Генерал Москаль, який у нульові роки нетривалий час служив на посаді заступника голови СБУ, більш ніж прозоро натякає чекістським кураторам: у вас ще є час “прискоритись”/активізуватись; бо ж доведеться відзвітовуватись, куди поділися так звані “агентські” гроші…
Підготував Олег БАЗАК