Систему теплопостачання Кропивницького модернізуватимуть: що планують з 2024 по 2032 роки

13:26, 28 Березня, 2024

У 2024 році на реконструкцію системи теплопостачання у Кропивницькому комунальне підприємство “Теплоенергетик”  витратить 191,173 мільйона гривень. Подальші реконструкції планує проводити до 2032 року.

Про це повідомляє пресслужба міськради з посиланням на керівника підприємства Олександра Чельника.

На ці кошти планують зробити:

  •  капітальні ремонти теплової мережі по вулиці В’ячеслава Чорновола протяжністю 850 метрів, 
  • по вулиці Преображенській до вулиці  Великої Перспективної протяжністю 445 метрів, 
  • забезпечити технічне переоснащення двох котлів на Кропивницькій ТЕЦ, 
  • виконати капітальний ремонт парової частини турбіни на ТЕЦ та технічне переоснащення стаціонарної акумуляторної батареї.

Крім того, планують замінити трансформатор на ТЕЦ, який перевищив нормативний термін експлуатації у 2,5 рази і перебуває в аварійному стані. 

Капітально відремонтують також резервуари запасу питної води №2 та №3 станції ІІ підйому у селищі Новому.

На капітальний ремонт очікує і котельня по вулиці Героїв-рятувальників, 5, яка забезпечуватиме теплом вулиці Героїв –рятувальників, Академіка Корольова та Віктора Френчка. Південно-західну котельню згодом планують вивести з експлуатації.

Які плани “Теплоенергетика” на наступні 8 років?

За словами Олександра Чельника масштабні ремонти заплановані аж до 2032 року.

 2025 році планують реконструювати теплові мережі по вулицях  Київській, Великій Перспективній та Арсенія Тарковського загальною протяжністю 5080 метрів, капітальний ремонт котельні по вулиці Героїв – рятувальників ,5б.

У 2026 році передбачається капітальний ремонт теплової мережі по вулицях Енергетиків, Євгена Чикаленка, Гагаріна протяжністю 3013 метрів, будівництво блочно-модульних котелень «101-й мікрорайон» та «ЦНТУ».

На 2027 рік заплановано  зведення ще однієї  блочно-модульної котельні по вулиці Сергія Сєнчева, а у 2028 році –  реконструкція центрального теплового пункту під котельню по вулиці Героїв України.

Період 2029-2032 років триватиме під знаком реконструкції та переобладнання головного теплогенеруючого об’єкту у Кропивницькому – ТЕЦ. Передбачається її переобладнання під котельню потужністю 60 МВт з використанням природного газу та біопалива та облаштування когенераційних установок на базі газопоршневих машин загальною потужністю 4 МВт.

Останні новини по темі
Не лише ліки та скальпель: як фізична терапія допомагає онкоодужуючим і не тільки
Софія Решетняк
Як 9-річна кропивничанка потрапила на телешоу “Україна неймовірних людей”
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024