У центрі Кропивницького почали демонтувати куби із фотографіями полеглих захисників: чому

У вівторок, 26 серпня, у центрі Кропивницького почали демонтувати куби зі світлинами полеглих захисників і захисниць.
Як передає кореспондентка «Гречки», демонтаж почали зранку, вже після Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Напередодні Кропивницька міська рада повідомляла, що рішення ухвалили після консультацій з родинами полеглих Героїв. Зазначається, що стан світлин на кубах у незадовільному стані: фарби на них вицвіли від сонця та дощів.


«Місто потребує облаштованої Алеї пам’яті, місце розташування якої опрацьовується і визначається родинами Героїв–земляків», — йдеться у повідомленні.
Що буде зі світлинами загиблих воїнів – визначатимуть їхні рідні: хто забажає зберегти портрети своїх близьких, зможуть їх забрати, звернувшись до департаменту соціальної політики міської ради.

Нагадаємо, що у Кропивницькому із семи локацій, які пропонували для облаштування Алеї пам’яті полеглих захисників і захисниць, обрали дві.
Раніше «Гречка» розповідала, які пропозиції озвучили під час громадських слухань щодо облаштування місця пам’яті полеглих захисників і захисниць — Алеї слави у Кропивницькому.




