У Кіровоградській облраді запропонували призупинити повноваження депутатів від забороненої ОПЗЖ

11:38, 14 Грудня, 2023

Кіровоградська обласна рада на найближчій сесії планує розглянути проєкт рішення про тимчасове припинення повноважень депутатів, які балотувалися до цього скликання від політпартії «Опозиційна платформа – За життя».

Як зʼясувала кореспондентка”Гречки”, в оприлюдненому на сайті облради проєкті рішення пропонується вважати призупиненими визначені законом депутатські повноваження депутатів Кіровоградської облради VIII скликання, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Лічильну комісію апарату облради просять не враховувати голоси цих депутатів, не запрошувати на сесії та засідання постійних комісій.

Крім того, у проєкті зауважується, що дане рішення не буде поширюватися на депутатів облради від ОПЗЖ, які на момент прийняття цього рішення захищають Україну у складі ЗСУ та інших збройних формувань.

В разі прийняття цього рішення, його також направлять місцевим радам Кіровоградської області із пропозицією ініціювати призупинення повноважень депутатів від “ОПЗЖ” і в місцевих радах.

Розглядатимуть проєкт рішення ймовірно вже на найближчій сесії – завтра, 15 грудня.

Зазначимо, під час сесії облради 6 жовтня голова облради Юрій Дрозд оприлюднив оголошення від депутатів, які раніше входили до депутатської групи із назвою “Опозиційна платформа – За життя”.

В ньому йшлося, що депутатка Людмила Давиденко та депутати Андрій Тесленко, Роман Гулий, Олександр Донець і Михайло Литвиненко створюють депутатську групу “Кіровоградщина”.

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення росії Україна запустила процес, якого громадяни вимагали вже давно. Йдеться про заборону діяльності проросійських політичних партій. Під заборону почали потрапляти ті політсили, які виправдовували російську агресію, заперечували її або ж глорифікували ворога – “Партія регіонів”, “Опозиційний блок”, “ОПЗЖ”, соціалісти і декілька дещо менш відомих партій. Про те, яке майно конфіскували у заборонених партій на Кіровоградщині – читайте за посиланням.

Останні новини по темі
В облраді Кіровоградщини профільна депутатська комісія розглянула проєкт бюджету на 2024 рік
Госпітальєри збирають допомогу для евакуації поранених військових: як долучитися
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024