У колишнього кінотеатру “Мир” новий власник: хто він і що там буде

11:25, 17 Квітня, 2024

Приміщення колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому, яке належало Ігореві Шарову, отримало нового власника. “Гречка” розповідає, хто він і що буде у приміщенні.

Що буде у колишньому приміщенні кінотеатру?

Ще у 2019 році була загроза того, що у приміщенні колишнього кінотеатру зроблять супермаркет. Проте цього не сталось і у 2021 році волонтери, домовившись з власником, безкоштовно використовували приміщення у літній сезон для творчих заходів та збору грошей на армію. Приміщення декорували власноруч і назвали простір МИР 2.0.

Про те, що у приміщення новий власник повідомила волонтерка та заступниця голови Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, яка кілька років у літній сезон опікувалась приміщенням і створила там креативний простір МИР 2.0.

Фото з приміщення МИР 2.0. Один із заходів 2022 взяте із сторінки простору

За словами Колтунової, зараз приміщення будуть реконструювати, але у майбутньому його призначення залишиться подібним.

“Приміщення по Великій Перспективній, 19 іде на реконструкцію, адже у нього новий приватний власник, який його придбав, тому що зацікавився тією концепцією, яку створили ми з командою Krop:hub Кропивницький і друзями, де самовіддано та безоплатно 3 роки працювали, вкладаючи сили, щоб зберегти душу та ідею розумного дозвілля, культурного просвітництва, національної ідентичності, волонтерства та благодійної складової, взаємодопомоги на найяскравішому майданчику міста”, – написала вона.

Фото з двору МИР 2.0. Один із заходів 2022 взяте із сторінки простору

За її словами, над інтерʼєром буде працювати архітектурне бюро Balbek bureau – українська майстерня архітектури та дизайну інтер’єру, заснована Славою Балбеком і Борисом Дороговим. Вона працює над комерційними, корпоративними, житловими та культурними просторами в Європі, Північній Америці та Азії. 

“Ми спільно з новим власником (приватний інвестор з Покровська Олександр Сиров) в оновленому інтерʼєрі будемо розвивати ідеологічну складову та допомагати людям знайти опори якісного культурного відпочинку, навчання, роботи та відновлення, ну і їжі, куди ж без неї”, – написала Колтунова.

Хто новий власник колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому

Згідно з реєстром нерухомого майна, з 6 березня 2024 новим власником приміщення є ТОВ “КРОП ДЕВЕЛОПМЕНТ”. У підприємства є безліч видів діяльності. Основний з яких – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, далі ідуть різні види торгівлі.

Підприємство офіційно зареєстроване. Станом на 16 квітня 2024 існує 1 рік та 16 днів, зареєстроване у приміщенні колишнього кінотеатру.

Згідно із даними аналітичної системи Youcontrol, за цей час воно встигло змінити бенефіціарного власника.

До 14 березня 2024 засновником ТОВ було Приватне Науково-виробниче Мале Підприємство Фірма “Інкопмарк” (яке належить Ігорю Шарову). 

Нині в засновниках київська ТОВ “ПОКРОВ ТРЕЙД” (фірма із статутним капіталом у 1000 гривень), власник якої Сиров Олександр Володимирович. До 14 березня 2024 засновником ТОВ було Приватне Науково-виробниче Мале Підприємство Фірма “Інкопмарк” (яке належить Ігорю Шарову). Керівником підприємства є Шевченко Аліна Юріївна.

До цього, за даними системи Youcontrol, у підприємства “ПОКРОВ ТРЕЙД”  у власності було дві будівлі у Донецькій області:

  • місто Покровськ, вулиця Європейська, будинок 25/2 ( тут знаходиться торговий центр Bulvar, де також проводять творчі заходи);
  • місто Соледар, вулиця Преображенська, будинок 4а.

Також він є засновником ТОВ “БАЯРД ДОН” та ТОВ “ПОКРОВ ДЕВЕЛОПМЕНТ”, ТОВ “САБ-ОХОРОНА”, ТОВ “БОДІГАРД СЕКЮРІТІ”.

Останні новини по темі
Суд над Червінським у Кропивницькому: справу розглядатиме колегія суддів
Сакури на алеї по вулиці Великій Перспективній всохли: чому 
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024