У Компаніївці в підприємця відсудили землю вартістю 800 тисяч

13:28, 08 Травня, 2024

У Компаніївці, що на Кіровоградщині, прокуратура відсудила у підприємця 97 гектарів землі. У суді довели, що підприємець користувався нею незаконно.

Як з’ясувала журналістка «Гречки» у Єдиному державному реєстрі судових рішень, Господарський суд визнав недійсним договір на оренду двох земельних ділянок площею 50 та 47 гектарів.

Оціночна вартість цих ділянок складає 811 тисяч 572  гривень.

Мова йде про договір, укладений 2000 року між Компаніївською селищною радою та Компаніївським ремонтно-транспортним підприємством на десять років.

Строк дії договору оренди сплив ще у 2010. Проте земельну ділянку так і не повернули в комунальну власність. Підприємець продовжував користуватися ними без належних правових підстав.

“Підприємець не мав права використовувати спірні землі комунальної власності, оскільки записи в Державному реєстрі речових прав були зроблені всупереч закону”, – йдеться в повідомленні.

Суд позов прокуратури задовольнив повністю. Підприємця зобов’язали повернути землі Компаніївській територіальній громаді.

Як “Гречка” повідомляла раніше, на Кіровоградщині суд визнав що у Бобринці фермер незаконно користувався понад 200 гектарами земель професійно-технічного училища.

Останні новини по темі
10 цікавих фактів про Антарктиду: розповідають кропивницькі полярники
“Дніпро-Кіровоград” повідомило про проблеми з водопостачанням: де і як подаватимуть воду
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024