У Кропивницькому презентували фотопроєкт про прикордонників “Біль”

16:02, 02 Квітня, 2024

У Кропивницькому презентували фотопроєкт “Біль” про прикордонників окремого контрольно-пропускного пункту “Київ”. 

Як повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби, презентація відбулась у центрах допомоги врятованим, які працюють у 11 містах України, зокрема у Кропивницькому. 

Фотопроєкт “Біль”покликаний показати героїзм і стійкість українських прикордонників.

“Проєкт розповідає про прикордонників і прикордонниць, які попри втрату близьких, власні переживання, перебування в оточенні та полоні, не зламалися. Про тих, хто після всього пережитого стоїть на захисті країни й зараз. Про нескорених людей нескореної України”, – уточнюють організатори виставки. 

Вперше проєкт презентували 19 січня в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». Над проєктом працювала фотографка Оксана Шевченко, яка своєю роботою хотіла показати героїчних прикордонників. 

“Вона підкреслила, що фото допоможуть людям і країні знати своїх Героїв в обличчя. Чоловіки, які є учасниками проєкту пройшли через російський полон. Їх мужність, емоції та настрій фотографиня намагалася передати через відповідне освітлення та гру контрастів, адже світлини у проєкті чорно-білі”, – уточнюють в Держприкордонслужбі. 

Фотопроєкт “Біль” є другою успішно реалізованою роботою. У квітні 2023 року ОКПП “Київ” презентував фотопроєкт “Неймовірна”, який розповідав про прикордонниць. До нього потрапила прикордонниця з Кіровоградщини, 27-річна кінологиня з Олександрії Сніжана Усик. Тоді проєкт відвідав більше як 30 міст України.

Виставку можна буде відвідати протягом місяця у центрах допомоги врятованим у Кропивницькому та Полтаві.

Центр допомоги врятованим у Кропивницькому працює на другому поверсі Прозорого офісу за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26. Розклад роботи – з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:15. Контактні номери: +38(097)945-26-54, +38(099)014-71-43.

Останні новини по темі
Дні жалоби: на Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників
Обкрадали фури на ходу: на Кіровоградщині судитимуть злочинну групу
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024