У Кропивницькому з’являться 10 нових великих автобусів

14:08, 28 Травня, 2024

Кропивницька міська рада ухвалила рішення про купівлю десяти автобусів великої пасажиромісткості. Автобуси закуплять через урядову програму доступних кредитів.

Рішення підтримала більшість депутатів Кропивницької міськради у вівторок, 28 травня, передає кореспондентка «Гречки».

Згідно із рішенням, йдеться про 10 великих автобусів, розрахованих для перевезень не менш як 130-160 пасажирів. Загальна вартість цього транспорту становитиме не більше 44 мільйонів 250 тисяч гривень. Згідно з урядовою програмою, кредит нададуть не більше ніж під 7% річних і з можливістю дострокового погашення.

Відповідальність за закупівлю та організаційні моменти несе комунальне підприємство «Електротранс» та міське управління транспорту та зв’язку.

Нагадаємо, що раніше начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Житник пояснював, що йдеться про автобуси, які вже працювали певний час у країнах Євросоюзу. Завдяки цьому їх можна купити за 4,4 мільйона кожен: нові коштують значно дорожче, за словами посадовця.

«Автобуси на 130-160 пасажирів нам потрібні для розв’язання проблеми у години пік на довгих маршрутах, таких як 274, 111 тощо. Також вони стануть резервом замість тролейбусів під час можливих блекаутів», — уточнив тоді Віктор Житник.

«Гречка» повідомляла, що нові автобуси планували купити ще в 2022 році. За останні роки комунальні автобуси встигли послужити не лише для перевезень на міських маршрутах, а і для порятунку вимушених переселенців.

Останні новини по темі
У Кропивницькому затвердили умови для розміщення літників: перелік правил
Крок до фінансової автономії: у школах Кропивницького з’являться бухгалтери
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024