У лікарні у Кропивницькому вперше провели операцію з пересадки серця

10:02, 09 Грудня, 2023

У Кропивницькому вперше в обласній лікарні медики провели трансплантацію.

Як зазначив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у своєму Telegram-каналі, пересадку серця вночі провів відомий кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.

Також фахівці Національного Наукового Центру хірургії та трансплантології імені Шалімова під час операції від’єднали печінку від донора. Пересадити її планують під час операції у столичній лікарні.

“За оцінкою професора Тодурова операція пройшла штатно. Це важливий крок у розвитку головного медичного закладу області”, – зазначив Андрій Райкович в дописі.

Нагадаємо, “Гречка” раніше повідомляла, де на Кіровоградщині можна зареєструватись як донор органів після смерті. Як відбувається процедура донорства у випадку смерті мозку і хто не може бути донором читате тут.

Останні новини по темі
Захисника із Кіровоградщини відзначили нагородою Головнокомандувача ЗСУ “Золотий хрест”
Допомогти військовим: мешканців Кіровоградщини закликають долучитися до виїзної донації крові
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024