У театрі імені Кропивницького призначили тимчасового керівника: що про нього відомо

16:08, 22 Березня, 2024

Директора академічного театру імені Марка Кропивницького Сергія Корнієнка відсторонили від посади на час розслідування справи про хабар. Обласна рада призначила тимчасово виконуючого обов’язки керівника театру.

Нагадаємо, що директора театру Сергія Корнієнка затримали за підозрою у хабарництві. За версією слідства, він за 3,5 тисячі доларів обіцяв надати роботу у колективі Театру корифеїв, а також посприяти бронюванню від мобілізації. Сам Сергій Корнієнко називає цю справу сфабрикованою.

На час слідства суд обрав Сергію Корнієнку запобіжний захід та відсторонив від посади.

Сьогодні, 22 березня, Кіровоградська обласна рада повідомила, що виконувати обов’язки директора – художнього керівника театру у Кропивницькому призначили режисера Євгена Лавренчука. Він виконуватиме обов’язки керівника з 22 березня по 14 травня 2024 року включно.

Євген Лавренчук – український театральний режисер і Заслужений артист України. Раніше працював головним режисером Одеського національного театру опери та балету. Є старшим викладачем  у Харківському національному університеті мистецтв. Автор методики викладання акторської майстерності та режисури, викладає й ставить вистави у країнах Європи.

Євген Лавренчук вже знайомий з трупою театру. Наприклад, у 2023 році він тренував акторів і акторок у театрі імені Марка Кропивницького.

Останні новини по темі
Воїн з Піщанобрідської громади отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ «Срібний Хрест»
У “Дії” з’явилися документи про освіту: які саме
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024