В Олександрії відкрили молодіжний простір “Другий поверх”

12:48, 04 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”.

В коментарі “Гречці” комунікаційник громадської організації “Задзеркалля” Василь Нестеренко зазначив, що молодіжний центр створили в рамках програми “Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи” та “UPSHIFT”.

“Цей простір є одним із чотирьох молодіжних центрів, які були створені в рамках цієї програми за 2022-2023 роки на Кіровоградщині. До цього у Кропивницькому відкрили “Кому”, “4832” у Бобринці, Two Rooms у Новоукраїнці. Громада подала заявку щодо участі в програмі і необхідності відкриття цього простору, партнери відібрали ці громади де, власне, і відкрили простори. В цих громадах утворили центри з фокусом уваги на молодь. Ми їх підтримували за спонсорської фінансової допомоги, а ще в плані тренінгів, воркшопів та різних майстер-класів з метою покращити молодіжну політику регіону”, – уточнив Василь Нестеренко.

За його словами, центр вже рік працює, але офіційно відкрили його 1 березня, коли були виконані всі умови партнерства. Центр працює одразу в декількох напрямках.

В ньому можна проводити різноманітні культурні заходи, концерти, стенд-ап виступи, квартирники, волонтерські заходи і ініціативи.

“Молодь активно долучається і проводить там своє дозвілля: є ігротеки, воршопи, тренінги. Це середовище для спілкування, особистісного розвитку, навчання, творчості, волонтерства та активного дозвілля для молоді. Сподіваємось, цей мультифункціональний центр зі своєю “родзинкою”, – зазначив комунікаційник.

За потреби молоді кімнати можуть бути переоблаштованими відповідно під заходи.

Простір розташований в Олександрії, проспект Соборний, 65.

Фото: Олександрійська міська рада

Останні новини по темі
«Зняти вроки» за 57 тисяч: у Кропивницькому жінці оголосили підозру у шахрайстві
На Кіровоградщині сталася ДТП: є загиблий і травмований
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024