В рідному селі мовознавця Івана Білодіда відбулась наукова конференція (ФОТО)

11:08, 04 Жовтня, 2016

24 вересня у селі Успенка Онуфріївського району, що на Кіровоградщині, відбулася важлива і неординарна подія — пленарне засідання міжнародної конференції, присвяченої 110-ій річниці від дня народження Івана Костєвича Білодіда — відомого українського мовознавця та педагога.

Про це повідомляє “Вісник Кіровоградщини”.

Іван Білодід академік Академії Наук УРСР та СРСР, віце-президента АН УРСР, голови Українського комітету славістів, автор понад 400 наукових праць.
Виїзне засідання відбулося в приміщенні Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, побудованої в 1963 році саме завдяки І.К. Білодіду, уродженцю Успенки, під час його перебування на посаді Міністра освіти УРСР.

Відвідали захід столичні науковці: заступник директора Інституту мовознавства Віктор Бріцин та аспірант Інституту Олена Бураго, професор, дійсний член-кореспондент Аерокосмічної Академії, випускник Успенської школи Валентин Біленко, кандидати філологічних наук Дмитро Бураго та Ірина Казімірова, родичі знаменитого науковця — його донька Юлія Білодід та онук Юрій Козачук, представники ЗМІ.

До меморіальної дошки І.К. Білодіду, розташованої на центральній частині шкільного фасаду школи, були покладені квіти.

Центральною частиною заходу був круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми розвитку освіти Кіровоградщини та шляхи їх розв’язання».

Останні новини по темі
У центрі Кропивницького страйкують аграрії (ФОТО)
sndn 1
Урочистим маршем спецпризначенці відзначили річницю створення частини (ФОТО,ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024