Вчитися у журналістів-практиків: у Кропивницькому стартувала Медіашкола

17:47, 22 Лютого, 2024

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки».

«Медіабаза.Кропивницький» організували безоплатну школу журналістики для студентів. Спікерами і спікерками стали журналісти, які працюють у регіональних топ-виданнях.

Нагадаємо, що 14 лютого для студентів, які прагнуть покращити свої навички в журналістській сфері, у Кропивницькому оголосили набір на чотиритижневий офлайн-проєкт «Медіашкола». Це безоплатні тренінги, де спікерами є журналісти і журналістки топ-видань регіону. На набір відгукнулися більше ніж 15 студентів різних вишів.

Вже у середу, 21 лютого, відбулося перше заняття Медіашколи у Кропивницькому. Учасниками стали студенти, які хочуть покращити знання і навички у медійній сфері.

Як пояснили організатори, в регіоні є проблема з кадрами у редакціях.

«Якщо після навчання у школі хоча б кілька людей лишиться працювати у редакціях, ми вважатимемо це успіхом. Брак людей у редакціях впливає на емоційний та фізичний стан журналістів і на їхню спроможність працювати “у полях”», – пояснив координатор «Медіабази. Кропивницький» Павло Лісниченко.

Перше заняття Медіашколи було присвячене людяній журналістиці. Редакторка «Гречки» Анастасія Дзюбак розповідала, як писати для людей і про людей, а журналістка видання Ірина Требунських – про те, як не поширювати через медіа дискримінацію у суспільстві.

Медіашкола Кропивницький

«Я вважаю, що це чудова можливість для студентів отримати практичні поради безпосередньо від тих, хто працює у журналістиці тут і зараз. Знайти відповіді на сучасні виклики, які стоять перед медійниками», – зазначила Анастасія Дзюбак.

В рамках пілотної програми учасники відвідають шість навчальних зустрічей та пройдуть одноденне ознайомче стажування у кожній із регіональних редакцій-партнерок проєкту.

Як уточнив «Гречці» Павло Лісниченко, якщо пілотний набір Медіашколи матиме успіх, то у Кропивницькому проєкт продовжать і оголосять новий набір.

Медіашкола організована журналістським хабом Інституту Масової Інформації.

Фото: Медіабаза.Кропивницький

Останні новини по темі
Зимували в сараї: історія мешканки Київщини, чий дім знищила російська ракета
Відійшли до небесного війська: чотири громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїна
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024