Від участі кожного залежить перемога: у Кропивницькому відкрили рекрутинговий центр

15:32, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому відкрили регіональний рекрутинговий центр. «Гречка» дізналася, які послуги тут надають та як він працює.

Рекрутинговий центр у Кропивницькому відкрили у співпраці з Міністерством оборони і місцевою владою. Як пояснив «Гречці» уповноважений з питань рекрутингу Міноборони Олексій Бежевець, це вже 25-й рекрутинговий центр української армії такого формату, відкритий в Україні.

«Мета у нас одна: дати людині можливість зробити свідомий вибір і знайти себе в армії. Самостійно обрати частину, побратимів. Дати можливість максимально використати свої цивільні знання і навички для наближення перемоги», — пояснив він.

При цьому у рекрутинговому центрі дають інформацію і допомагають підібрати вакансії з усіх Сил Оборони: і Збройних Сил, і Нацгвардії, інших українських військових формувань.

«Наголошую: це інформаційно-консультативний центр для людей. Це цивільне середовище, тут не роздають повісток. Тут пояснюють та консультують», — підкреслив Олексій Бежевець.

Одним з перших відвідувачів рекрутингового центру у Кропивницькому став місцевий житель Сергій.

«Війна триває так довго, і я вирішив допомогти своїй країні своїми навичками, зробити свій вклад у перемогу. Побачив банер та прийшов. Я раніше не служив в армії, але зараз це не так важливо: вакансію підберуть по навичках», — розповів він «Гречці».

27-річний Сергій працює у сфері ІТ.

«Я тут обрав спеціальність, яка мені підходить, залишив свої контакти. Далі триматимемо зв’язок, адже я зацікавлений у тому, щоб знайти ту посаду, яка мені підходить», — розповів кропивничанин.

Рекрутинговий центр української армії розташований у Кропивницькому у будівлі «Прозорого офісу» по вулиці Архітектора Паученка 41/26.

Працює центр з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а щоп’ятниці — з 8:00 до 16:00. Телефон для довідок: (0522)308926.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
У Кропивницькому у мікрорайоні на пів доби відключать воду: адреси
Води немає кран раковина
На Кіровоградщині створили філію Всеукраїнської асоціації молодіжних центрів: пояснюємо навіщо
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024