Ворог атакував енергообʼєкти Кіровоградщини: пошкоджене житло і постраждала дитина

07:21, 08 Травня, 2024
ОНОВЛЕНО

Вночі 8 травня ворог атакував енергобʼєкти у Кіровоградській області.

Також атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській, Вінницькій областях, повідомляє міністр енергетики Герман Галущенко.

“Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.Ворог хоче позбавити нас можливості достатньо виробляти та передавати електроенергію.Ощадливе використання електроенергії – внесок кожного з нас у перемогу.Особливо важливим є відповідальне споживання у ранкові та вечірні години”, – написав він.

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович повідомив, що в Олександрійському районі пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури. Травмовано дитину 8-ми років. Руйнувань попередньо зазнали 13 приватних будинків та майже три десятки гаражів.

Доповнено:

За попередньою інформацією управління ДСНС в Кіровоградській області, руйнувань зазнали 13 приватних будинків та 38 гаражів. Два гаражі зруйновано повністю.

Станом на 14:53 голова КІровоградської ОВА Андрій Райкович повідомив, що за уточненою інформацією в Світловодській громаді після ракетної атаки станом на зараз обстежено майже 60 дворів. Але ще стільки ж заявок вже надійшло від місцевих жителів.

Комісія продовжує працювати.

Фото: пресслужба ДСНС в Кіровоградській області

Нагадаємо, 3 травня від ворожого удару постраждав чоловік і поруйновані хати у Кропивницькому районі.

Останні новини по темі
Два матеріали «Гречки» вийшли у фінал всеукраїнського журналістського конкурсу: які саме
Честь професії конкурс журналістики
На щиті: дві громади повідомили про загибель захисників з Кіровоградщини
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024