Вулиця Театральна буде пішохідною, як і Дворцова: що означає це рішення міcьквиконкому

12:11, 25 Квітня, 2024

Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ухвалив рішення про те, що частини вулиць Театральної та Архітектора Паученка будуть виключно пішохідними. Йдеться про ті відрізки, які були пішохідними й до цього. Пояснюємо, чому виконкому міста довелося ухвалювати таке рішення повторно.

У вівторок, 23 квітня, виконавчий комітет Кропивницької міської ради ухвалив рішення про визначення пішохідними зонами у центрі міста. Йдеться про частину вулиці Театральної (від Великої Перспективної до Кавалерійської) та відрізок вулиці Архітектора Паученка (від Великої Перспективної до Пашутінської).

«Це необхідно для впорядкування руху транспорту та безпеки пішоходів у центральній частині міста, підвищення туристичної привабливості Кропивницького», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Віктор Житник.

Проте ці відрізки вулиць і до цього були виключно пішохідними. То навіщо міськвиконкому потрібно було повторно ухвалювати рішення? Як пояснив Віктор Житник «Гречці», таке рішення було технічним – адже з часу попереднього рішення вулиці були перейменовані.

«Фактично це технічне рішення, необхідність якого викликана зміною назв вулиць. Для прийняття рішення про встановлення знаків Пішохідна зона і розмітки необхідно було привести у відповідність і ці рішення», – сказав він.

Відповідно попереднє рішення виконавчого комітету від 2015 року «Про перекриття руху автотранспорту по вулиці Дворцовій» втратило чинність.

Як повідомляла «Гречка», раніше у Кропивницькому перевіряли, біля яких кафе на пішохідній зоні припарковуються автомобілі.

Останні новини по темі
Цього разу висадили правильно? У Центральному сквері замінили всохлі ялинки
У середмісті Кропивницького зіткнулися легковики
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024