Вимушеному переселенцю з Авдіївки шукають житло у Кропивницькому: як допомогти

12:51, 12 Травня, 2024

Аркадій Сніткін, який разом з улюбленою собакою евакуаційним поїздом прибув до Кропивницького з Авдіївки (Донеччина) у серпні 2022 року, вимушений шукати житло для оренди. Кропивницькі волонтери закликали містян допомогти переселенцю з інвалідністю не лишитися на вулиці.

Нагадаємо, Аркадій Сніткін з разом з вірною собакою Герою прибув до Кропивницького з Авдіївки одним з перших евакуаційних поїздів з Донеччини влітку 2022 року.

Спочатку йому надали місце у гуртожитку, але воно було не адаптованим для людини з інвалідністю і для проживання з вівчаркою. Тоді волонтерка і зоозахисниця Катерина Дорош допомогла знайти й орендувати вимушеному переселенцю придатне житло у Кропивницькому.

Та 11 травня 2024 року Катерина Дорош на своїй Facebook-сторінці повідомила, що наразі Аркадій Сніткін знову потребує житло, адже власники попередньо знайденого житла попросили його виїхати.

Arkadiy Snitkin
Аркадій Сніткін разом з Герою на залізничному вокзалі у Кропивницькому. Серпень, 2022 рік.

«Аркадій Андрійович у розпачі. У нього голос тремтить. Люди залишилися без нічого.  Все, що в них є, можна вмістити в сумки. Вони у чужому місті,  старі, з інвалідністю. Я кажу, що не залишу їх і ми щось вигадаємо обов’язково! І я дуже розраховую на вашу допомогу, друзі», — написала волонтерка.

Тож кропивничан закликали допомогти у пошуку будинку, який можна орендувати. Не обов’язково з ремонтом — головне, щоб у ньому можна було жити з собакою і пересуватися на колісному кріслі.

Також потрібна допомога, щоб перенести меблі та речі.

Якщо ви знаєте про придатний будинок який готові дати в оренду або можете допомогти перенести речі — телефонуйте Катерині Дорош за номером: (050)686-00-92.

Останні новини по темі
Підписати петицію: полеглому захиснику з Кіровоградщини просять надати звання Героя
Скрипніченко Василь
нагороди посмертно дві громади
У двох громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали їхні нагороди
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024