Взяти або віддати: як у Кропивницькому діє онлайн-група з обміну речами

15:05, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому діє вайбер-група «Віддам задарма Кроп» для безкоштовного обміну речами. Розповідаємо, навіщо її створили і як завдяки їй можна взяти або віддати речі.

Як розповіла у коментарі «Гречці» засновниця спільноти Альона Глініста, ідея створити онлайн-групу виникла ще близько 5 років тому. 

«Я розуміла, як багато людей потребують одягу, але не мають змоги придбати її стільки, скільки потрібно; і як багато є людей, які не знають куди подіти зайве. Тож чому б не створити зручні умови для обміну добром? Віддавати з вдячності і приймати з вдячністю», – розповіла вона.

Зараз у вайбер-групі «Віддам задарма Кроп» налічується майже 900 підписників.

«Чат планувався як тимчасовий, тестовий. Але набув актуальності доволі швидко і залишився жити і приносити благо», – зазначила Альона Глініста. 

Спільнота графіку не має. Люди пишуть у чат що віддають, або що шукають і домовляються в особистих повідомленнях. 

Знайти групу «Віддам задарма Кроп» можна за цим посиланням.

Раніше «Гречка» писала, що Альона Глініста також створила у Кропивницькому банк речей — це така собі «комісійка», але безкоштовна. 

«Банк Речей – живе втілення спільноти працює за графіком. Вівторок, Четвер з 13:00 до 15:00 за адресою: вулиця Полтавська, 81. Отримати допомогу можуть усі, хто потребує», – каже Альона.

Останні новини по темі
Де у Кропивницькому неповнолітні порушники відпрацьовуватимуть покарання: список закладів
Як отримати паліативну допомогу у 2024 році
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024