Як комунікувати з людьми з видимими травмами війни: в Україні розробили радник

Для українців проєкт “Суперлюди всюди” спільно з організаціями Havas Ukraine та Superhumans Center розробили радник про те, як спілкуватись з людьми з видимими травмами війни. Його зробили для тих, хто хоч раз ніяковів та не знав, що казати та як поводитись.
Варто зазначити, що Superhumans Center пройшли шлях від ступору до невимушеності у спілкуванні з кожним, хто втратив кінцівку, і готові поділитись перевіреними часом рекомендаціями. Havas Ukraine розробили прості та дієві інструменти поширення підказок з сучасної комунікації.
Superhumans Center та Havas Ukraine запрошують український бізнес долучитись до ініціативи та скористатись готовими просвітницькими продуктами. Організаціям пропонують на сайті знайти підказки з екологічної комунікації та взаємодії з людьми з видимими травмами війни.
Сайт містить як коротку нотатку, так і ґрунтовні рекомендації, словник, як “клас” і як “не клас” висловлюватись та, власне, посилання на готовий до друку макет наліпки. Наліпки з QR-кодом можна безоплатно завантажити на сайті. Їх можна роздрукувати і розмістити в місцях очікування клієнтів: біля каси, на дзеркалі у вбиральні, у ліфті, на дверях закладу тощо.

Довідково:
Superhumans Center — сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Усі послуги центру – безкоштовні.
Havas Ukraine — агенція креативного маркетингу, що входить в групу Havas Village в Україні.
“Гречка” повідомляла раніше про те, що українська ІТ компанія BetterMe спільно з центром протезування Superhumans створили курс етичного спілкування з людьми, які втратили кінцівки “Спілкування без бар’єрів”. Він доступний в мобільному додатку.