Як комунікувати з людьми з видимими травмами війни: в Україні розробили радник 

10:27, 06 Травня, 2024

Для українців проєкт “Суперлюди всюди” спільно з організаціями Havas Ukraine та Superhumans Center розробили радник про те, як спілкуватись з людьми з видимими травмами війни. Його зробили для тих, хто хоч раз ніяковів та не знав, що казати та як поводитись. 

Варто зазначити, що Superhumans Center пройшли шлях від ступору до невимушеності у спілкуванні з кожним, хто втратив кінцівку, і готові поділитись перевіреними часом рекомендаціями. Havas Ukraine розробили прості та дієві інструменти поширення підказок з сучасної комунікації.

Superhumans Center та Havas Ukraine запрошують український бізнес долучитись до ініціативи та скористатись готовими просвітницькими продуктами. Організаціям пропонують на сайті знайти підказки з екологічної комунікації та взаємодії з людьми з видимими травмами війни.

Сайт містить як коротку нотатку, так і ґрунтовні рекомендації, словник, ‍як “клас” і як “не клас” висловлюватись та, власне, посилання на готовий до друку макет наліпки. Наліпки з QR-кодом можна безоплатно завантажити на сайті. Їх можна роздрукувати і розмістити в місцях очікування клієнтів: біля каси, на дзеркалі у вбиральні, у ліфті, на дверях закладу тощо. 

Довідково:

Superhumans Center — сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Усі послуги центру – безкоштовні.

Havas Ukraine — агенція креативного маркетингу, що входить в групу Havas Village в Україні.

“Гречка” повідомляла раніше про те, що українська ІТ компанія BetterMe спільно з центром протезування Superhumans створили курс етичного спілкування з людьми, які втратили кінцівки “Спілкування без бар’єрів”. Він доступний в мобільному додатку.

Останні новини по темі
Готували авіаудари по Кіровоградщині? СБУ затримала двох агентів фсб
ФСБ сбу затримали гентів 1
Приватизувати за 688 гривень: у Світловодську виставили на аукціон гараж
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024