Як має розвиватися Кіровоградщина: містян закликали взяти участь в опитуванні

13:56, 09 Травня, 2024

На Кіровоградщині стартувала актуалізація Стратегії розвитку області на 2021–2027 роки. Жителів Кіровоградщини закликали взяти участь в онлайн-опитуванні.

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці Кіровоградської обласної державної адміністрації, опитування створили для оцінки основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку області.

“Результати опитування будуть проаналізовані та обговорені під час засідань експертних і робочих груп з розробки Стратегії – 2027 та враховані в проєкті оновленого програмного документа щодо стратегічного розвитку області”, – повідомили на сайті.

 Щоб висловити своє бачення розвитку Кіровоградщини, потрібно заповнити наступну онлайн-анкету:

Також анкети розміщені на сайті департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової (державної) адміністрації.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що розробка проєкту Стратегія розвитку стартувала для у Кропивницькій громаді.

Останні новини по темі
Захистити себе у житті та в мережі: в Україні вийшов освітній серіал для підлітків
серіал безпеки підлітків Саша Гонтар
Колишній командир 3-го полку став командувачем Сил спецоперацій ЗСУ
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024