Як світлофори можуть працювати попри відключення світла: у Кропивницькому шукають рішення

13:16, 05 Червня, 2024
ОНОВЛЕНО

У Кропивницькому шукають шляхи, аби світлофори на найскладніших перехрестях були автономними і не залежали від відключень світла.

Як повідомив у коментарі “Гречці” Дмитро Тоток, керівник “Міськсвітло” – підприємства, яке опікується світлофорами, заступник міського голови Олександр Мосін дав доручення знайти варіанти, аби забезпечити безперебійну роботу частини світлофорів. 

Загалом у місті 70 перехресть зі світлофорами, а охопити обладнанням планують 20 з них – на дорогах із найбільш інтенсивним рухом.

ОНОВЛЕНО. У абзаці вище «70 світлофорів виправлено» на «70 перехресть зі світлофорами».

“Ми подали таку пропозицію. Для цього, щоб світлофори не вимикалися їм треба поставити джерела автономного живлення – це накопичувач і акумулятори. Тоді, коли вимикатиметься зовнішнє джерело живлення він переходитиме на внутрішнє. На 20 світлофорів ( мова про 20 перехресть – авт.) потрібно з бюджету три мільйонb гривень”, – каже Дмитро Тоток.

За словами очільника “Міськсвітло” вони проаналізували багато пропозицій і 150 тисяч гривень за світлофор – це мінімальна вартість, яку вдалось знайти.

Інформацію вже передали до міськради. У будь-якому разі попереду пошук бюджетного фінансування. У випадку позитивного рішення міськради будуть проводити тендери.

Нагадаємо, раніше “Гречка” розповідала, чому при відключенні світла у будинках на вулиці можуть працювати ліхтарі.

Останні новини по темі
У Кропивницькому мотоцикліст спричинив потрійну ДТП
Продавали підроблені цигарки: на Кіровоградщині викрили торговців
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024