З’явилась інструкція для кіровоградського євромайданівця
У групі Євромайдан у Кіровограді в соціальних мережах з’явилася така інструкція для кіровоградців:
1. якщо не їдеш на Київ(особливо там потрібні медики), можна передавати ЛІКИ, КОШТИ, ОДЯГ ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ(вул. Островського 2, корп.2, кім. 8)
2. можна на принтері роздруковувати ЛИСТІВКИ і клеяти(обмотувати скочем) на деревах у своєму районі(знаю, що прям зараз такі вже клеять по місту). Текст такий або інший: “Скільки ще потрібно загиблих, щоб ти прокинувся?!”
3. прийти за тією ж адресою(читай вище) в обід і отримати листівки для РОЗДАЧІ в своєму районі
4. прийти в жалобі і з лампадками на пл. Кірова о 17.00(або коли у тебе є час – з 9 ранку. Адже якщо в траурі, то це і буде мовчазним протестом)
5. носити жовто-блакитну або траурну символіку на одязі(дрібниця, але так важливо для тих, хто думає що він самотній. Де узяти: придбати жовту і блакитну стрічку, зв’язати між собою)
6. по можливості – тролити(дос-атаки, наклейки, що душа підкаже) усе, що повязано з ПР та владою. Зараз усі члени чи прихильники цих угруповань стали фактично підтримують убивць.
7. І говорити , говорити і говорити. Зі знайомими, сусідами, колегами. Це не громадянська війна. ЦЕ ВІЙНА ВЛАДИ ЗІ СВОЇМ НАРОДОМ. І ВОНА ПОЧАЛАСЯ ВЖЕ ДАВНО. ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ПЕРЕЙШЛА В АКТИВНУ СТАДІЮ. АДЖЕ НАС ЗНИЩУВАЛИ РОКАМИ.



