Захисник з Кіровоградщини отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ

17:06, 26 Квітня, 2024

Військовослужбовця з Помічнянської громади, що на Кіровоградщині, Іллю Орлова відзначили нагородою Головнокомандувача Збройних сил України. Захисника 1990 року народження нагородили почесним нагрудним знаком “Золотий хрест”.

Як “Гречці” повідомили у секторі ведення військового обліку Помічнянської міськради, захисник повідомив про нагороду, перебуваючи у відпустці.

За плечима у воїна строкова військова служба, участь в АТО, служба за контрактом. З початку повномасштабної війни він долучився до лав ЗСУ по мобілізації.

Довідково:

Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються військові рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Нагрудним знаком можуть нагороджуватися повторно, при чому загальна кількість нагороджень не має перевищувати трьох разів. У разі повторного нагородження особі вручається металеве зображення золотого кольору “Гілка дубового листя”, яке розміщується на стрічці нагрудного знака.

“Гречка” раніше повідомляла, військовослужбовця з Піщанобрідської громади Сергія Затуливітра відзначили нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України – почесним нагрудним знаком «Срібний хрест».

Останні новини по темі
Розірвуть договір з перевізником? У Кропивницькому перевірять маршрутки №8
маршрутки перевізник Крпивницький
На щиті: Гурівська громада повідомила про загибель захисника на фронті
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024