Протистояння прихильників та противників назви Єлисаветград у Кіровограді (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кількість переглядів - 4041

Як "Гречка" вже розповідала, сьогодні в Кіровограді відбувся мітинг. Понад півтисячі громадян вийшли на площу перед Кіровоградською міською радою, щоб висловити своє ставлення до ініціативи Комітету Верховної Ради України перейменувати місто Кіровоград в Інгульськ. "Скажи Інгульську - НІ" таким було головне гасло мітингу. Фактично захід вийшов на підтримку назви Єлисаветград.

 

Прийшли до міської ради і противники "Єлисаветграда". Учасники АТО, члени громадської організації вийшли під гаслом "Єлісаветграду - НІ". Обидві сторони аргументували свою позицію по своєму. Під час акції її учасники зламали два мікрофони, один з прихильників назви Єлисаветград спробував вирвати плакат з написом проти цієї назви, іще один з прихильників Єлісаветграда втратив свідомість. Приїзду швидкої чекали більше 10 хвилин.

На завершення акції виступив Кіровоградський міський голова, який розповів про свою позицію в цьому питанні.

Деталі дивіться на відео.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+3 # Liuddi 07.01.2016, 14:47
Отже,сьогодні Кіровоград не може стати ні Єлисаветградом, ні Інгульськом,але більше нічого не пропонується.У нас громадське вирішення будь-якого питання починається зі зведення барикад, і хтось цим процесом вміло керує. Не цікавилися, хто саме? А даремно. А якщо так, то маємо знайти гарну,звучну назву, яка в основі примирить сторони. Інакше дядько, що сидить у Києві, і нашими душевними переливами зовсім не переймається, методом тику дасть яку завгодно назву і всі замовкнуть. Тільки це нас і примирить. Так нам і треба.А часу вже майже не залишилось. То що, думаємо і пропонуємо?
Цитата
 
 
0 # грек 07.01.2016, 08:25
# тихін 27.12.2015, 21:40
сбу !!! агов !!! поцікавтесь активними персонажами цього цирку ! пробийте по православній лінії . обов'язково.
Кого ты собрался пробивать - народ?Пускай тебя пробьют за расжигание агрессии.
Цитата
 
 
+1 # Liuddi 04.01.2016, 11:58
За часів царської та радянської імперій на території України багато чого побудовано,то що -все під бульдозер,бо то є "руській мір"? А те, що прийшло на Україну разом з приєднанням до Росії -"крепостничест во,табак,пьянст во,мат, воровство",- ми сприйняли як своє до цього часу,і ніхто не примусить говорити українською,бо її соромимося,вваж аємо мовою недоумків.Одні пропонують дебільні назви,бо справжня "не на часі",інші почуваються трохи нащадками царської корони,"...хоч дулю,хоч пів-дулі- аби в саму пику!". То чого лякати "руськім міром",він нікуди не пішов,він ще сидить в кожному,хто знає "адрес:Советски й Союз!".За справжню історичну назву міста -Єлисаветград! Але без політики.
Цитата
 
 
0 # Іван 28.12.2015, 08:13
"ЄлісаветгрАДу - НІ", а свідомість, давно втратила вся ця отара...
Цитата
 
 
0 # Hendalw 28.12.2015, 00:24
Цитую Fyjybv:
Лишь бы порядок был, а название неважно какое будет.

отож -бо й воно. більшості взагалі по-барабану, яка назва. Так, наче москалі вас повилуплювали!
Цитата
 
 
+7 # Hendalw 27.12.2015, 22:14
"а старушонки
стоят в сторонке,
иконки в руках теребя..."
Якщо подивитись по країнам, то релігійність населення відповідає більш низькому рівню життя. "Казьонне" православіє - це тормоз Східної Європи!
Цитата
 
 
+2 # тихін 27.12.2015, 21:40
сбу !!! агов !!! поцікавтесь активними персонажами цього цирку ! пробийте по православній лінії . обов'язково.
Цитата
 
 
+4 # тихін 27.12.2015, 21:34
от вата тухла біснується!!!
Цитата
 
 
-4 # Fyjybv 27.12.2015, 20:25
Интересно...как мера незаконно выбрали, так это нормально. А тут клоунаду устроили. Лишь бы порядок был, а название неважно какое будет.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв