З соцмереж

У Світловодську скаржаться на отруєння від водопровідної води (ОНОВЛЕНО)

. 2835

Про можливе отруєння від вживання саме води з-під крана деякі мешканці Світловодська почали активно обговорювати у Facebook цього тижня. Однак до обласного лабораторного центру МОЗ, ні до Світловодського ВКГ відповідні скарги від мешканців не надходили.

 Uvaga Zavtra vodoyi z pid krana koristuvatisya ne bazhano 1 2017 09 25 10 26 01

Зокрема Віра Ярош у Фейсбук-групі "Світловодськ патріотичний" заявила про отруєння всієї сім'ї із п'яти осіб, серед яких діти:

- Нічого такого, що могло спровокувати нудоту і блювання не вживали, так як стежимо за харчуванням, - мовиться в пості Vera Yarosh. - Сьогодні (24 липня, - ред) зателефонувала свекруха і повідомила, що з нею відбулася та ж ситуація. вона мешкає окремо, і в цей період ми не контактували. І в знайомих в родині - отруєння. Єдине, що нас усіх об'єднує - один район проживання і їжа, приготовлена на водопровідній воді.

Під постом відписалися й кілька інших фейсбук-користувачів, які стикнулися з розладами шлунка минулими вихідними.

- В аптеці сказали, що в п'ятницю бігла не питтєва вода і було багато звертань, - пише Serega Serginio.

Натомість, як повідомили "Гречці", що в держустанові «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», що в Світловодському ВКГ скарг про отруєння, пов'язаних з водою не було.

- Від суботи зі Світловодська конкретних повідомлень, коли людина звернулася б до медичного закладу Світловодська зі скаргами про погіршення стану здоров'я, пов'язаного з водопровідною водою не надходило, - каже виконуюча обов’язки директора держустанови «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Надія Оперчук.

- До нас на диспетчерську скарги не надходили, - розповів головний інженер Світловодського ВКГ Ігор Станіславович. - Ми забезпечені реагентами. У нас поки ніяких збоїв не було.

За словами головного інженера, вчора (25 липня, -ред.) все-таки була одна скарга, але вона жодним чином не була пов'язана з якістю питної води.

Хоча містянка Віра Ярош також написала коментар під постом, що вчора все-таки приїздили представники ОКВП "Дніпро-Кіровоград" і лабораторії Держпродспоживслужби й брали проби води:

- Зробили забір води в нас дома з-під крану на кухні. Склали акт. Чекаємо результатів.

Однак у приймальній ОКВП "Дніпро-Кіровоград" повідомили, що сьогодні ніхто на підприємстві не зможе прокоментувати ситуацію:

- Зателефонуйте завтра, бо сьогодні гендиректор у відрядженні в Києві.

Відзначимо, що вчора вночі до Кіровоградської області відбулася поставка з Румунії двох тонн рідкого хору для знезараження води.

Згодом до редакції "Гречки" зателефонував гендиректор ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик і прокоментував ситуацію:

- Ми ведемо постійний виробничий лабораторний контроль води, як у Світловодську, так Олександрії, Знам'янці, Кропивницькому. У нас зараз вода відповідає всім вимогам СанПіНу.

За його словами, про ситуацію у Світловодську в "Дніпро-Кіровоград" дізналися вчора (25 липня, - ред.) зі ЗМІ, після чого зв'язалися з представниками Держпродспоживслужби області.

- Вчора ми провели відбір питної води вдома тієї жіночки. Зараз ведуться лабораторні дослідження цієї води. Наразі проведено хімічні дослідження, за результатами яких вода повністю відповідає вимогам СанПіНу. Завтра-післязавтра ми очікуємо результати бактеріологічного дослідження, - каже Роман Ілик.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама