У Кіровограді буде створено хоспіс

11:56, 24 Листопада, 2012

Триває обговорення проекту Стратегії економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2013 – 2020 роки, презентованого у жовтні цього року під час візиту до Кіровограда віце-прем’єр-міністра України Раїси Богатирьової, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

Серед завдань у сфері реформування системи охорони здоров’я, на думку начальника фінансово-економіного відділу управління охорони здоров’я міської ради Оксани Пасічник, є забезпечення розвитку паліативної допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами. Сприятиме цьому створення хоспісного відділення на базі стаціонару одного з медичних закладів міста, ймовірно, центральної міської лікарні.

Кіровоград поки що залишається одним серед небагатьох міст України, де такого відділення поки що немає, хоча потреба в ньому для пацієнтів з обмеженим прогнозом життя, хворих на туберкульоз, СНІД, онкологічні захворювання, доволі відчутна.

* Хоспіс – лікарня для надання медичної допомоги невиліковно хворим.

Фото звідси

Останні новини по темі
Китайці розвиватимуть аграрний сектор Кіровоградщини
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Китайці розвиватимуть аграрний сектор Кіровоградщини
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградці запалять свічку пам'яті
Кіровоградці запалять свічку пам’яті
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024