Здоров'я

Костянтин Яриніч змагатиметься за посаду голови НСЗУ: відстоюватиме 5% ВВП на медицину

. 6617

Заслужений лікар України, нардеп 8 скликання, гендиректор Кіровоградського обласного клінічного онкологічного центру Костянтин Яриніч подав документи на вакансію голови Національної служби здоров’я України.

 

52901589 2275494732698383 8057955952692822016 n

Наразі його документи як кандидата вже зареєстровані.

На мій погляд, на сьогоднішній день треба провести перезавантаження роботи Національної служби здоров’я, яка недооцінила можливості практичної медицини в регіонах. Тому були встановлені несправедливі тарифи щодо фінансування лікувальних закладів, що не дає можливості закладам надавати якісну і доступну медичну допомогу, - каже Яриніч.

Костянтин Яриніч розповів «Гречці» про програму дій, з якою йде на конкурс.

-Перш за все, це абсолютно прозора калькуляція медичних послуг. Відстоювання позицій щодо фінансування не менше ніж 5% внутрішньо валового продукту на фінансування медичної галузі, в тому числі і програму медичних гарантій. Збереження можливо навіть дотацій для збереження інфекційних лікарень та психіатричної служби. Треба індивідуально підходити до лікувальних закладів, щоб ми не просто їх втратили, а надали певний час для можливості їх розвитку.

Нагадаємо, Костянтин Яриніч став проректором медуніверситету у Кропивницькому.

Довідка: Яриніч Костянтин Володимирович, 1970 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров'я, народний депутат 8 скликання Верховної Ради. З 10 вересня 2019 року в.о. генерального директора КНП “Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради”, а з 12 березня 2020 року був призначений генеральним директором.

Фото з фейсбук-сторінки Костянтина

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама