Як реорганізовуватимуть Олександрійську районну лікарню

13:17, 03 Лютого, 2022

Процес об’єднання в Олександрії міської та районної лікарень повністю завершитися цьогоріч у березні.

Про це повідомляє Олександрійська міська рада.

Рішення про реорганізацію центральної районної лікарні місцеві депутати ухвалили ще торік наприкінці грудня. У результаті злиття від початку 2022 року в Олександрії працює одна юридична особа – комунальне підприємство «Центральна міська лікарня», а районний заклад охорони здоров’я став її структурним підрозділом.

У міськраді кажуть, що рішення про реорганізацію виважене та вмотивоване:

«Районна лікарня тривалий час має проблеми з фінансуванням, оплатою енергоносіїв і заробітної плати, забезпеченням медикаментами. Платники податків Олександрії утримували заклад протягом 2021 року і сплатили близько 4 млн грн за його комунальні послуги. Бюджет нашої громади є дотаційним, тож місто не може утримувати одночасно два заклади одного профілю та спрямування. Натомість рішення про об’єднання дозволило створити один великий медичний комплекс».

У майбутньому на базі районної лікарні планують створити широкопрофільне стаціонарне терапевтичне відділення, реанімацію та інсультний центр, де зможуть лікуватися всі охочі.

На базі міської лікарні залишиться інфекційне, хірургічне та травматологічне відділення. Щодо розміщення стаціонарів інших відділень дискусії тривають.

Обіцяють, що скорочення персоналу не передбачається. Місту потрібні кваліфіковані медики, тож працівникам районної лікарні запропонують посади в КП «Центральна міська лікарня».

Однак в місті нині багато лікарів передпенсійного та пенсійного віку. Тож міська влада веде роботу з департаментом охорони здоров’я, аби залучити молодих лікарів та інтернів до медичних закладів Олександрії. Наразі існує потреба в терапевтах, кардіохірургах та інших фахівцях.

 

Останні новини по темі
Прогноз погоди на вихідні 5-6 лютого: суцільна хмарність та опади у більшості регіонів України
viter zuma
stop vacz
У Кропивницькому згорнули два центри масової вакцинації
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024