Три поради щодо облаштування передпокою

11:34, 17 Червня, 2024
РЕКЛАМА

Передпокій (прихожа) займає найменший відсоток від усього житла. Але облаштувати цю кімнату найскладніше. Маленький простір не дає жодного права на помилку. Тут варто врахувати кожну деталь і продумати кожен куточок. Ви можете меблі в передпокій купити вже готовими наборами з декількох виробів — підібрати їх буде зручно в магазині Obstava. Але не забувайте про дрібниці, які й формують атмосферу.

Постеліть килимок у прихожій

Килимок на порозі — це вже традиція. Але вона має виключно практичний ґрунт. Килим стає захисним елементом для підлоги. Якщо ви повертаєтеся додому в брудному взутті, ця декоративна деталь щонайменше економить ваш час на прибирання.

Разом із тим килим — це частина всієї композиції. Завдяки йому можна об’єднати різні елементи в інтер’єрі й скласти гармонійну картину.

Додайте місце для зберігання

Для передпокою працює правило: що більше людей живе у квартирі, то більше простору для зберігання має бути. Про що варто попіклуватися:

  • аби прибрати візуальний шум, використовуйте закриті полиці й шафи;
  • міняйте у передпокої взуття й одяг, коли наступає інший сезон;
  • продумайте місце для ключів, сумки, рукавичок тощо.

Бажано перед придбанням меблів і деталей спланувати кожен свій крок. Станьте біля дверей і уявіть, що ви прийшли з роботи. Куди зручніше поставити взуття? А куди подіти ключі? А де ви поставите пакети з магазину?

Зробіть місце для сидіння

У передпокої лава для сидіння забирає собі практичні й декоративні функції. Використовувати її зручно, коли треба поставити сумку, сісти під час взування. А ще вона додає гостинності й затишку оселі.

Єдина проблема в процесі вибору лави — обмеженість простору. Тоді альтернативою може стати невеликий табурет у загальному стилі. Але не варто повністю ігнорувати потребу в місці для сидіння. Інакше ваші сумки щоразу будуть опинятися на підлозі, а ви не зможете спертися, аби комфортно зняти взуття.

Тож продумайте кожну деталь — від місця для ключів до маленької лави. Вибирайте декор, враховуючи практичність і естетичність.

Останні новини по темі
У чому полягає різниця між цифровим та інтернет-банкінгом
англійська мова
Закон про англійську мову: як він вплине на життя українців
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024