Аналітика

Екс-регіонали: скільки і завдяки яким партіям хочуть пролізти до Кіровоградської міськради (ФОТО)

. 14492

{jcomments on}

До Кіровоградської міськради за списками різних політичних сил намагаються потрапити понад 40 екс-регіоналів.

Оскільки більшість з «післямайданівських» ініціатив та реформ й досі лишаються лише декларацією про наміри, всі співучасники режиму диктатури Януковича мають «другий шанс». Зокрема «люстрація», яка викликала бурхливі дискусії в суспільстві, вже не в тренді: «недолюстровані» чиновники та політики подружилися з новою владою, полагодивши всі ідеологічні розбіжності, ймовірно, за гроші.

 Щоб дослідити, в які політсили влилися регіонали, «Гречка» звернулась до офіційної інформації з сайту ЦВК

«Опозиційний блок»

Варто відзначити, у списку є багато тих, хто офіційно не був членом ПР. Ми ж відзначимо лише вірних роками «смертежерів».

Ніжнікова Анна – очолює список «Опоблоку».

Була членом ПР. В тому числі і у виборчих комісіях. Нині завідуюча ПЦ "Школа мистецтв", художній керівник зразкового хореографічного ансамблю "АнютА".

Волканов Вадим – нинішній депутат облради, який потрапив туди балотуючись від ПР.

Начальник Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та ринкового нагляду у Кіровоградській області. Був фігурантом справ про фальсифікацію виборів Президента у 2004 році в нашумівшому 100-у окрузі.

Проти нього та Сергія Хільченка у грудні 2004 року були порушені кримінальні справи щодо зловживань на виборах

 

Дзюба Наталія – депутат Кіровоградської облради за списками ПР.

Голова Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки.

 

 

 

 Ліра Ільченко – екс-депутат Кіровоградської облради від ПР, яка добровільно склала мандат, заявивши, що серед депутатів є її чоловік, а в родині політикою має займатись лише хтось один.

У жовтні 2010 була призначена керівником проекту «Гаряча лінія голови ОДА». Нині - помічник-консультант народного депутата України. Хоча балотується у Кіровоградську міськраду, місцем проживання зазначає Харцизьк Донецької області.

До Кіровограда приїхала разом з шефом – Сергієм Ларіним.

 Ковальчук Олександр – депутат міськради Кіровоградської від ПР.

Краснова Любов - депутат Кіровоградської міськради від ПР. Директор гімназії нових технологій навчання.

Кур’ян Андрій - депутат Кіровоградської міськради від ПР.

Керівник "Житлово – експлуатаційна організація" №3.

Раніше арт-директор нічного клубу «Провокатор», керівник студентської профспілки КНТУ.

 

 Мельникова Людмила – балотувалась від міської організації ПР до Кіровської райради у 2010. Вчитель центру дитячої та юнацької творчості "Надія".

Радченко Олег - депутат міськради Кіровоградської міськради від ПР. Начальник КП Кіровоградської міської ради "Кіровоград - благоустрій".

Шевченко Наталія і Шевченко Олександр  – балотувались до Кіровської райради від ПР у 2010.
Цікавими є і кілька осіб, які не були партійцями , але балотуються зараз.

Вергун Олена – член «Опоблоку» і член наглядової ради Кіровоградського обласного благодійного фонду "Розвиток Кіровоградщини". Цей фонд – своєрідний «общак» часів правління в області Ларіна. Внески до нього робили в добровільно-примусовій формі ледь не всі підприємці області. Коштом фонду, ймовірно, фінансувалась частина виборчої кампанії ПР 2012 року. Проти керівництва фонду правоохоронними органами було розпочате розслідування, але воно закінчилося нічим, як і всі розслідування стосовно екс-регіоналів.

Данилишин Олена - керівник ТОВ "Кіровоградпресгрупа"(видання «Кіровоградська правда»), яке, згідно Єдиного реєстру юридичних і фізичних-осіб підприємців, знаходиться у власності Аліни Шаталової. 

 

 

 

 Ярослав Турчин - у 2012 був технічним кандидатом від Партії регіонів по виборчому округу №99, а пізніше займався піаром Сергія Ларіна через соцмережі.

 

 

"Рідне місто"

 Шамардін Олександр – перший номер у списку партії. Директор ТОВ "Омега-Моторс". Нині депутат міськради Кіровоградської міськради обраний від ПР.

 

 

Майстрова Ірина – директор Комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1- дитячий юнацький центр "Перлинка" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області". Депутат Ленінської райради у місті Кіровограді за списками ПР.

 Осетров Геннадій – зазначає себе тимчасово безробітним.

Екс-заступник Кіровоградського міського голови, посаду якого скоротили. Депутат Кіровоградської міськради за списками ПР.

 

 "Наш край"

Анашкіна Ольга – про членство в ПР даних немає. У свій час помічниця Олександра Шаталова – кандидата в народні депутати по одномандатному мажоритарному округу від ПР у 2012. В минулому - керівник громадської приймальні Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Дрига Вадим - депутат Кіровоградської міськради обраний від ПР.

Директор ТОВ "Інвестиційнофінансова група "Центр".

Голова міського осередку політичної партії «Наш край».

 

 

Краснокутський Олег - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР.

Директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

 

Новікова Вікторія – депутат Кіровоградської міськради, обрана від ПР. Менеджер підприємства "Кооперативний ринок" Кіровоградської облспоживспілки.

 Хачатурян Олександр – екс-член ПР. Начальник управління ЖКГ Кіровоградської міськради.

 

 

Шевченко Антон - екс-член ПР. Керівник управління адміністративних та дозвільних процедур –державний адміністратор Кіровоградської міської ради. 

Шутка Валерій - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР. Підприємець.

"Блок Петра Порошенка "Солідарність"

 Волков Ігор - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР.

Голова ради Територіалього відділення Асоціації платників податків України у Кіровоградській області. Колишній секретар Кіровоградської міської ради.

Підприємець.

 Голофаєв Ігор - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР. Директор продуктової команди будівельно-дорожніх машин ПАТ "Червона зірка".

 Калапа Сергій - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР. голова правління ПАТ "Червона зірка".

 

 

 

 Кухаренко Віктор – екс-член ПР. З партії вийшов 2009 році, після чого на нього був здійснений напад

 

 

Мєдвєдь Віктор - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР. Голова правління ПАТ КПКІ "Грунтопосівмаш".

 Мосін Олександр - депутат Кіровоградської міськради, обраний від ПР. Заступник виконавчого директора з адміністративно-господарської роботи ТОВ "Мясокомбінат Ятрань".

 

 

 

 Неділько Сергій - екс-член ПР. Ректор Кіровоградської Льотної Академії Національного Авіаційного Університету.

 

 

 

Саєнко Ірина - депутат Кіровоградської міськради, обрана від ПР.

Дружина заступника голови Кіровоградської міськради Сергія Колодяжного.

Президент Кіровоградської регіональнальної торгово-промислової палати. 

"Батьківщина"

Розгачев Роман – депутат Кіровоградської міськради нинішнього скликання. На час обрання був членом ПР.

Дмитро Терзов - депутат Кіровоградської міськради нинішнього скликання. На час обрання був членом ПР. Фізична особа підприємець.

"Відродження"

Савченко Вадим - був висунутий Кіровоградською міською організацією Партії регіонів на посаду депутата Ленінської райради у 2010 році. Був директор з продажу ТОВ «Міжнародна насіннєва компанія», нині директор Кіровоградського УВП «УТОС».

Возник Леонід – Член Партії регіонів, був головою Ленінської районної організації партії у 2009 році.

 Заботкін Валерій – екс-член член ПР. З 2010 по 2014 був головою Ленінської районної у місті Кіровограді ради.

 

 

 

Заботкін Володимир – 4 червня 2015 року став депутатом міськради, проходив наступним по спискам Партії регіонів, а його попередниця по списку склала повноваження

Працює заступником начальника Головного управління статистики в Кіровоградській області. 

 Калашник Анатолій – нині тимчасово безробітний, екс-начальник геологорозвідувальної експедиції №37. Як член Партії регіонів балотувався до Ленінської районної у місті Кіровограді ради.

Кривий Валерій - депутат Кіровоградської міськради нинішнього скликання, обраний за списками ПР.

 Ніколаєнко Віктор - депутат Кіровоградської міськради нинішнього скликання, обраний від ПР. Заступник директора Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

 

 

"Партія Пенсіонерів України"

 Рацул Олександр - будучи членом Партії регіонів очолював Кіровську у місті Кіровограді раду. Доцент кафедри соціальної педагогіки та психології КДПУ ім.В.Винниченка.

 

 

Абрамов Анатолій – тимчасово безробітний, був членом ПР, начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, головою Устиніської РДА.

Гнибіденко Олег – екс-член ПР. Був затриманий міліцією за підозрою у привласненні 3,5 млн. грн. державних коштів як депутат Кіровоградської міської ради, а за дивним збігом обставин ледь не напередодні був виключений з партії.

 Манухін Валерій – депутат Кіровоградської обласної ради за списками Партії регіонів. Пенсіонер.

 

 

УКРОП


 Бєлов Віталій –депутат Кіровоградської міськради обраний від Партії регіонів, останні роки був членом партії УДАР та входив до фракції партії «УДАР» у міськраді.

Директор парку «50-річчя Жовтня».

 

 

Сергій Горбовський - голова Кіровської районної у місті Кіровограді ради, а в 2010 році працівник служби охорони КНТУ і член Партії регіонів.

Останні роки був керівником кіровоградської міської організації партії «УДАР».

Підтримував Революцію гідності і під час неї відсидів 15 діб в ІТТ за сфабрикованим обвинуваченням.

Зайченко Володимир – депутат Кіровської райради у місті Кіровограді від ПР. Доцент КНТУ. Під час Революції гідності відкликав підпис під зверненням до В. Януковича з засудженням дій силовиків.


Лунгул Олег – колишній депутат Кіровоградської міськради, який балотувався від ПР, але відмовився вступати у фракцію ПР у міськраді. За це у 2009 його позбавили повноважень

Якщо «Гречка» оглянувши списки не зауважила когось – напишіть про партійне минуле у загубленого кандидата у коментарях.

Підготувала Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама