Анонси

Кіровоградщина: презентують інформаційно-просвітницький проєкт до пам’ятної дати вшанування жертв Голокосту

. 1691

 

27 січня в Кропивницькому презентують інформаційно-просвітницький проєкт «Архівна юдаїка та Голокост у Центральноукраїнському регіоні».

Як повідомляють організатори, Державний архів Кіровоградської області веде планомірну і систематичну роботу з вивчення документальної історії іудейської громади й Голокосту. 27 січня в Міжнародний День вшанування пам’яті жертв Голокосту науковці архіву представлять інформаційно-просвітницький проєкт «Архівна юдаїка та Голокост у Центральноукраїнському регіоні». Його матеріали розміщуються на офіційному вебсайті Державного архіву Кіровоградщини.

У відповідній рубриці на вебсайті архіву зокрема представлено: перелік пам’яток монументального мистецтва Кіровоградської області, які встановлено на місцях масового розстрілу жертв Голокосту; архівні документи про Голокост в регіоні; інформація про заходи архіву з вшанування пам'яті жертв Голокосту, а також цифрові копії метричних книг про народження, шлюб та смерть осіб іудейського віросповідання, що свого часу створювалися у місцевих синагогах, а також альбом дитячих малюнків на вірші радянської та ізраїльської поетеси Алли Наумівни Айзеншарф (1936-2018) «А нас полюють німці і собаки». На основі малюнків цього альбому створено його анімаційну версію.

Старт о 14.00 у конференц-залі Державного архіву області (вул. Академіка Корольова, 3).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама