У Кропивницькому оголосили початок другого аукціону онлайн-зустрічей

13:49, 29 Квітня, 2020

В рамках акції #Броня_для_медика_Кропивницький оголосили початок другої хвилі аукціону онлайн-зустрічей.

 Минулий аукціон показав, що формат і мета заходу знаходять відгук серед вас і це чудово ми маємо можливість підтримати ментальне здоров’я наших людей цікавим спілкуванням та підтримати захист лікарів міста від вірусу,- повідомили на фейсбук-сторінці Krop:hub.

Як лот пропонують онлайн-зустріч з людиною, яка запропонувала свій час, або навички. Це може бути як просто спілкування на цікаві теми, так і якась послуга чи можливо консультація/урок/майстер-клас, тощо.

Ви можете запропонувати себе і як лот, так і робити ставки під цікавими для вас лотами.

⁃ Я виграв лот, що далі? Ми надсилаємо вам реквізити, після оплати лоту ви надсилаєте скрін/чек оплати і ми повідомляємо ваш лот, про те хто його купив. Далі можна зв’язуватись та домовлятись про зустріч,- повідомили організатори.

Якщо ви не хочете приймати участь в аукціоні, але хочете допомогти, можете просто надіслати кошти на потреби лікарів за реквізитами 5169330516807754.

Аукціон триватиме до 4 травня 18:00. А перші лоти покажуть сьогодні ввечері на сторінках Krop:hub у соцмережах.

Останні новини по темі
Володимир Шаран: «Ми не залишаємо надій поборотися за бронзу»
picture2 karantin v ukrain 366368 p0 1
В Україні можуть вводити карантин по регіонах
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024