Підлітків з Кіровоградщини запрошують до безкоштовного екотабору

16:28, 06 Травня, 2021

House of Europe запрошує підлітків 14-16 років з усієї України до табору «Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток».


Як повідомили організатори, участь безкоштовна. Діти на два тижні стануть жителями екопоселення під Києвом, у міжнародному дитячому центрі «Артек», з 16 по 29 липня.

Щодня діти будуть дізнаватися більше про екологію, втілювати принципи сталого розвитку на практиці, знайомитися з розмаїттям мов ЄС, грати, дискутувати та дивитися фільми.

Будемо вести здоровий спосіб життя, мінімізувати відходи й споживання енергії, сортувати сміття, піклуватися один про одного та природу. Оберемо для себе професії майбутнього та спробуємо як це — змінювати світ. Урбаністи, екоархітектори, науковці, екомитці, захисники лісу, екопідприємці, кліматичні активісти, дизайнери-ресайклери — знайдеться робота для кожного, — йдеться в повідомленні.

Хто може взяти участь

Активні підлітки 14-16 років з усієї України, які переймаються майбутнім планети й хочуть на нього вплинути. Ми раді усім, особливо: дітям, яким довелося переїхати через конфлікт на сході України, мешканцям сіл та містечок. Ми також чекаємо на підлітків з інвалідністю та особливостями розвитку, якщо вони автономні, —  повідомили організатори.

Що потрібно для участі

Бажання дитини взяти участь. Попросіть її коротко розповісти про те, чому вона хоче приєднатися, та долучіть відео, аудіо, есе або малюнок на тему табору. Смартфон з будь-якою операційною системою. Дитині потрібно буде встановити наш додаток з іграми та квестами.

Щоб подати заявку заповніть форму на онлайн-платформі.

 

Останні новини по темі
“Інгулець” офіційно гарантував собі місце в еліті наступного сезону, перемігши в Кропивницькому
IMG 20210506 224341
ZNO
ЗНО на Кіровоградщині відбудеться за будь-якої карантинної зони
Читайте також

На Кіровоградщині судитимуть 61-річного мешканця Олександрії, якого підозрюють у “зливанні” ворогу даних про переміщення військової техніки....

10:56, 28 Травня, 2024

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024